Promocja Rossmann - nowe zasady! Teraz kupisz kosmetyki jeszcze taniej

2019-09-16 15:06 k.w.
Promocja Rossmann
Autor: Piotr Molecki/East News

Promocje to coś, co uwielbiają wszystkie kobiety. To właśnie wtedy mogą kupić pełnowartościowe produkty w znacznie niższych cenach. W połowie września startuje uwielbiana akcja promocyjna, w jednej z najpopularniejszych drogerii - w Rossmannie. Tym razem, kosmetyki będzie można kupić jeszcze taniej. Wszystko za sprawą zmian w regulaminie promocji. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie szczegóły!

Promocja Rossmann - nowe zasady! Co uległo zmianie? Promocja w Rossmannie to coś, na co czekały fanki zakupów, promocji oraz kosmetyków. Już we wrześniu, wszystkie kobiety będą mogły skorzystać z rabatów, dzięki którym kupią ulubione kosmetyki nawet o 70% taniej! W jaki sposób będzie można skorzystać z promocji? Poznajcie nowy regulamin promocji w Rossmannie!

Promocja Rossmann - nowe zasady

16 września wystartowała wielka promocja w Rossmannie. W najbliższych dniach, aż do 30 września, będziemy mogli zakupić ulubione podkłady, pudry, bronzery, tusze do rzęs czy też eyelinery o 40, 50, a nawet 70% taniej. Niektóre kosmetyki będzie można również zakupić w ramach promocji 1+1.

Warto wspomnieć, że w tegorocznej edycji promocji wprowadzono zmiany do regulaminu akcji. Do tej pory mogliśmy skorzystać z promocji, przy zakupie minimum trzech różnych kosmetyków do makijażu. We wrześniu wszelkie ograniczenia nie będą miały znaczenia. Niezależnie czy wybierzemy jedną rzecz czy siedemnaście, nadal będziemy mogli skorzystać z akcji. Tym razem również, możemy zakupić kilka takich samych produktów.

Dla wszystkich posiadaczy karty Klubu Rossmann przygotowano niezwykłą niespodziankę. Przy zakupie minimum jednego produktu do makijażu oraz po okazaniu i zeskanowaniu karty, otrzymamy upominek za symboliczny 1 grosz.

Najnowsze