Prezenter pogody odleciał razem z parasolem [VIDEO]

2017-06-29 15:21

Wpadki na wizji to ryzyko, z którym muszą liczyć się dziennikarze telewizji na żywo. Ten prezenter pogody chyba jednak nie spodziewał się, że zdarzy mu się coś takiego!

Silny podmuch wiatru i parasol to połączenie, które może wywołać spore komplikacje. Na własnej skórze przekonał się o tym irlandzki prezenter pogody podczas telewizyjnego wejścia na żywo. Pracujący dla stacji TV3 Deric Ó h'Artagáin kilka dni temu wręcz wyleciał z kadru, gdy trzymany w jego dłoni parasol na wietrze zachował się jak żagiel.

Ronaldo ma bliźniaki! Opuszcza ważny mecz, żeby spotkać się z dziećmi – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Cristiano Ronaldo ma bliźniaki. Słynny portugalski piłkarz po przegranym meczu z Chile potwierdził, że urodziło mu się dwóch synów. Z tego właśnie powodu Ronaldo opuścił Rosję, przez co reprezentacja Portugalii w zaplanowanym na 2 lipca me

Irlandzki prezenter pogody zdmuchnięty na wizji

Jeśli martwicie się o pechowego Irlandczyka, to musimy was uspokoić. Deric nie odfrunął zbyt daleko i już po chwili, co prawda z powyginanym parasolem, wrócił przed kamerę. Nagranie z pogodynkiem szybko trafiło do YouTube, gdzie w kilka dni zaliczyło już ponad pół miliona wyświetleń. Sprawdźcie poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze