Premiery w Radiu ESKA 8.01.2021: premierowy ZAYN, David Guetta i inni w New Music Friday!

New Music Friday
Autor: okładki singli

Co może być lepszego w nowym roku niż porcja świeżej muzyki od waszych ulubionych artystów? Chyba nic! 8 stycznia powracamy z New Music Friday, w trakcie którego usłyszycie najgorętsze muzyczne nowości. Wśród artystów, których kawałki zagramy na antenie Radia ESKA znaleźli się ZAYN czy David Guetta. Kto jeszcze?

New Music Friday w Radiu ESKA 8.01 to coś, czego z pewnością nie możecie przegapić, jeśli jesteście ciekawi nowości muzycznych od najgorętszych obecnie artystów. Rok 2021 rozpoczął się na dobre i wszystko wskazuje na to, że podobnie do swojego poprzednika będzie on obfitował w wiele gorących premier. Po krótkiej przerwie powracamy z akcją, na którą z niecierpliwością czekają wszyscy spragnieni nowości słuchacze, czyli New Music Friday. Piątek 8 stycznia przyniósł bowiem kilka kawałków od najpopularniejszych gwiazd, które z pewnością tygodniami będą okupowały czołówki list przebojów na całym świecie.

Zgodnie z zapowiedziami w sieci zadebiutował długo wyczekiwany singiel wokalisty Zayna zatytułowany Vibez. Poza nowym numerem byłego członka boysbandu One Direction, w New Music Friday usłyszycie jeszcze nowości od Davida Guetty, Zary Larsson czy Ofenbacha. Czyje utwory zagoszczą na antenie Radia ESKA w dniu 8 stycznia?

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!

New Music Friday 8.01 - kogo usłyszymy?

Nowy rok rozpoczyna się bardzo dobrze, jeśli chodzi o nowości muzyczne. Zapewniamy was, że włączając Radio ESKA, wejdziecie w 2021 tanecznym krokiem. Zadbali o to artyści, którzy zdecydowali się na zaprezentowanie nowych singli w drugim tygodniu stycznia. Wśród propozycji nie zabrakło całkowicie nowych kompozycji, jak również odświeżonych wersji hitów sprzed lat, np. Lemon Tree. Oto premiery, które usłyszycie w Radiu ESKA:

  • Ofenbach - Wasted Love
  • David Guetta feat Kid Cudi - Memories 2021
  • Alle Farben & Fools Garden - Lemon Tree
  • RAY DALTON - Dont Make Me Miss You
  • Zara Larsson feat. Young Thug - Tall About Love
  • ZAYN - Vibez
Najnowsze