Wujek Łuki i Karol Wiśniewski

i

Autor: https://www.youtube.com/shorts/iRVJJxIJn38

Pracownicy Friza w OSTRYCH słowach o uczestnikach T5M. Oberwało się dwóm osobom!

2023-03-03 16:00

Wygląda na to, że uczestnicy Twoje 5 Minut 2 pozwalają sobie na coraz więcej. Rozpoznawalność i świadomość tego, że udało im się zajść tak daleko w programie sprawia, że niektórzy ujawniają swoją prawdziwą twarz. Nie wszystkim się to podoba. Pracownicy Friza postanowili powiedzieć, co myślą o dwóch osobach.

Pracownicy Friza zdradzili całą prawdę o uczestnikach Twoje 5 Minut. Według nich dwie osoby charakteryzują się ogromnym ego i zaczynają coraz bardziej gwiazdorzyć. Co więcej, Zuza zdradziła, że część pracowników czuje się przez nich traktowana przedmiotowo. Wygląda na to, że w programie Friza robi się naprawdę gorąco. Przyjaźnie i wzajemne wsparcie zostają coraz częściej przysłaniane kłamstwami i nieczystymi zagrywkami pozostałych uczestników. Wcześniej oberwało się m.in. Poli i Julicie. Pierwszej zostało zarzucone manipulowanie emocjami widzów. Według fanów Friza Pola oszukała produkcję oraz widzów programu mówiąc, że jej największą fobią są zbiorniki wodne. Z kolei Julicie zostały zarzucone: brak szacunku, nieznajomość historii oraz ogromna ignorancja. Wszystko po tym, jak widzowie T5M odnaleźli kilka kadrów z sesji zdjęciowej, które uczestniczka zrobiła na grobach zamordowanych Żydów. Tym razem oliwy do ognia dolali pracownicy Karola Wiśniewskiego, którzy zdradzili prawdę o uczestnikach Twoje 5 Minut.

Ile zarabia Friz za filmy 2023? OGROMNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

Twoje 5 Minut - uczestnicy skrytykowani

Pracownicy Friza skrytykowali uczestników Twoje 5 Minut. Podczas panelu, w trakcie którego odbywa się dyskusja dotycząca tego, kto powinien pożegnać się z programem, a komu należy się jeszcze jedna szansa, Wujek Łuki i Karol Wiśniewski przyznali, że pojawiło się kilka zmiennych, które muszą raz jeszcze przemyśleć. Zdecydowali się zasięgnąć rady współpracowników, którzy podczas produkcji programu spędzają z uczestnikami bardzo dużo czasu.

Pojawia się bardzo dużo wątków odnośnie tego, że komuś tutaj ego skacze. I nagle zapomniałem, że wy jesteście 100 leveli nad nimi jeżeli chodzi o doświadczenie i wiedzę i chcielibyśmy was zapytać kto z tej całej grupy... W kim widzicie, że zaczyna się robić problem? Kto jest nawet nie wiem... nie miły albo przedmiotowo podchodzi do was albo do naszych pracowników?

Po tym jak Wujek Łuki poprosił ich o to, by podzielili się swoimi spostrzeżeniami, Zuzia zdradziła, że według niej są dwie osoby, które szczególnie się wywyższają i traktują innych w sposób protekcjonalny.

Friz doprowadził Polę z Twoje 5 Minut do łez. Bez hamulca powiedziała, co o nim sądzi!

Co do Julity i Olka... oni jakby bardzo przedmiotowo mnie traktują. Julita do mnie przychodzi, daje mi telefon i mówi tak o... potrzymaj mi to. Tak samo Olek.

W komentarzach pojawiło się wiele głosów sugerujących, że to właśnie oni powinni w najbliższym czasie pożegnać się z programem.

Jeśli Olek wyleci to mianuje ten odcinek na najlepszy

Już wiemy kto nie wygra czyli Olek i Julita

Serio smutne... One mają prawdziwy pogląd na uczestników i wiedzą jaki oni serio są... Zuzi nawet głos się łamie

Irytują mnie takie ego topy, którzy nie szanują innych i myślą, że są najlepsi,

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE