Eurowizja 2024

i

Autor: Universal Music Polska Eurowizja 2024 - zagraniczny reżyser zrobi występ Polski.

Gwiazdy

Pracował z Timberlakiem i Jonas Brothers. Teraz zrobi występ Luny na Eurowizję 2024!

2024-03-16 15:17

Luna przygotowuje się do Eurowizji 2024. Już w maju piosenkarka będzie miała najważniejszy występ w życiu. Bardzo jej zależy na tym, aby był jak najlepszy. Z tego powodu postanowiła zatrudnić dobrego reżysera, który jej w tym pomoże. Występ Polski zrobi Brytyjczyk, który pracował z takimi gwiazdami jak Justin Timberlake i Jonas Brothers.

Eurowizja 2024 z pewnością przyciągnie przed ekrany miliony Polaków. Po kontrowersyjnym wyniku preselekcji każdy będzie chciał się przekonać, czy jury podjęło dobrą decyzję, wybierając Lunę zamiast Justyny Steczkowskiej. 24-letnia artystka ma świadomość, że ciąży na niej ogromna presja i zapewnia, że zrobi wszystko, aby zająć jak najlepsze miejsce. Wie, że do tego potrzebny jest jej występ na światowym poziomie. W ostatnich latach prezentacje reprezentantów Polski były bardzo krytykowane. W występach Krystiana Ochmana i Blanki, za które odpowiadał Mikołaj Dobrowolski, nie brakowało kiczowatych efektów wizualnych. Luna chce tego uniknąć, dlatego postanowiła szukać wsparcia wśród zagranicznych profesjonalistów. Będzie pracowała z reżyserem z Wielkiej Brytanii!

LUNA o Eurowizji

Eurowizja 2024 - Brytyjczyk zrobi występ Polski

Po raz pierwszy występ Polski na Eurowizję zrobi zagraniczny reżyser. Będzie to Jerry Reeve. Mężczyzna współpracuje z telewizją BBC. Tworzy występy do brytyjskich wersji The Voice i Tańca z gwiazdami. Odpowiada też za oprawę występów gości w talk-show Graham Norton Show, w tym m.in. Justina Timberlake'a. Był jednym z twórców scenografii obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Reeve jest nie tylko reżyserem, ale też choreografem. W 2021 roku odpowiadał za ruch sceniczny na występie Wielkiej Brytanii na Eurowizji. Zrobił choreografię do teledysku do piosenki "Waffle House" zespołu Jones Brother, za co dostał nominację do nagrody MTV Video Music Awards.

Eurowizja 2024 - kiedy i gdzie?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzię w Malmö w obiekcie sportowo-widowiskowym Malmö Arena. Półfinały zorganizowane zostaną 7 i 9 maja 2024. Zwycięzcę poznamy podczas wielkiego finału 11.05.2024. Wydarzenie trafi do Szwecji z powodu tegorocznej wygranej Loreen z piosenką "Tattoo".