Poznań Motor Show i Radio ESKA

i

Autor: Materiały prasowe

Poznań Motor Show i Radio ESKA łączą siły. To będzie prawdziwa jazda bez trzymanki!

2023-03-20 15:23

Najważniejsze targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej zbliżają się wielkimi krokami! Radio ESKA kolejny raz zostało patronem wydarzenia Poznań Motor Show. W ogromnej strefie Dakaru nie zabraknie motoryzacyjnych wyzwań oraz spotkań ze wspaniałymi gośćmi. Jesteśmy pewni, że to będzie prawdziwa jazda bez trzymanki!

Poznań Motor Show i Radio ESKA kolejny raz łączą siły! W dniach 30.03 – 02.04.2023 odbędą się jedne z najważniejszych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej – Poznań Motor Show 2023. Patronem radiowym wydarzenia jest Radio ESKA i jak co roku zaskoczy atrakcjami. W tym roku Radio ESKA swoją strefę w klimacie DAKARU przygotowuje wraz zespołem rajdowym – KAMENA RALLY TEAM. Wielkość strefy to aż 500m2 a w niej między innymi ekran 424 cali a na nim symulator gry dakarowej. Jak zapewniają wystawcy, na zwiedzających poza strefą chill, konkursami i mnóstwo motoryzacyjnych gadżetów czekać będzie również FOTO 360, Car wrapping na żywo oraz konkursy motoryzacyjne.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Zenek Martyniuk śpiewa muzykę klasyczną? | Dokończ Piosenkę #7

Poznań Motor Show i Radio ESKA

W strefie znajdzie się również miejsce na scenę na której będzie można spotkać i posłuchać ciekawych gości ze świata motoryzacji i nie tylko. W trakcie trwania wydarzenia na scenie pojawią się między innymi Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz, Kuba Przygoński, Maciej Giemza, Arkadiusz Lindner, Kamil Wiśniewski, Piloci F-16 i grupa Żelazni, Land4Travel i OFFStart. W role prowadzącego wcieli się Rafał Adamczak – prezenter Radia ESKA. Strefa w pawilonie 5a wyróżni się aż dziewięcioma wyjątkowymi pojazdami terenowymi. Pojawią się takie modele jak UTV i Slingshot Polaris, Escalade Cadillac, Ford Raptor oraz Range Rover.

BITWA NOWOŚCI: najlepsza premiera marca 2023 to... [GŁOSOWANIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE