Powrót do szkoły z Mateuszem Golickim! Polski Justin Bieber rozkochuje śpiewając wielki hit

2020-09-02 13:49
Mateusz Golicki
Autor: Magic Records / materiały prasowe

Mateusz Golicki wraca do szkoły z coverem Justina Biebera! Beauty and a Beat to śmiała interpretacja wielkiego hitu Biebera z 2012 roku. Świeża i wpasowująca się w aktualne trendy wersja nagrana przez polskiego idola nastolatek - Mateusza Golickiego ma szansę stać się kolejnym tanecznym viralem na TikTok-u!

Mateusz Golicki to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Jego debiutancki singiel Twój odsłuchano w internecie już setki tysięcy razy, a konto na Instagramie generuje jedno z największych zaangażowań wśród fanów w jego targecie. 16-letni wokalista pojawił się w II edycji The Voice Kids, gdzie podbił serca widzów wykonując swoją interpretację piosenki Nic tu po mnie. Jego wykonanie zostało odtworzone już ponad 5 milionów razy. Jego najnowsza propozycja muzyczna to cover hitu, który rządził na listach przebojów w 2012 roku - mowa o Beauty and a Beat Justina Biebera! Interpretacja Mateusza, to odświeżona wersja, która idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Młody wokalista pozostał wierny dance-popowi, a wkrótce na TikTok-u wystartuje challenge z piosenką w tle.

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?

Mateusz Golicki - kim jest?

Mateusz Golicki oprócz tego, że śpiewa jest także tancerzem. Muzyka, którą wykonuje, to nowoczesny dance-pop tworzony przez najlepszych producentów w kraju. Niezwykle utalentowany wokalnie artysta, którego media społecznościowe pokochały z całego serca! Młody artysta z wielkim potencjałem z pewnością nie raz jeszcze zaskoczy swoich fanów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze