Post Malone jak Billie Eilish i Carlos Santana! Raper dołącza do elitarnego klubu

2020-04-06 16:22
Post Malone jak Billie Eilish i Carlos Santana! Raper dołącza do elitarnego klubu
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Post Malone jak Billie Eilish i Carlos Santana! Raper dołącza do elitarnego klubu

Post Malone z Circles wyrównał wynik Billie Eilish - bad guy oraz duetu Santany i Roba Thomasa - Smooth, jeśli chodzi o liczbę tygodni spędzonych w TOP 10 Billboard Hot 100. Wszystkie wyżej wymienione kawałki były w pierwszej 10 przez 30 tygodni.

Post Malone w bieżącym zestawieniu Billboard Hot 100 z Circles zajmuje piątą pozycję. Niezwykle rzadko zdarza się, by singiel utrzymywał się w Top 10 tak długo, ale - jak zauważają dziennikarze Forbesa - w ostatnich latach przybyło piosenek, którym udało się pozostawać w czołówce listy przez wiele tygodni. Wynik 30. tygodni sprawia, że Post Malone trafia na czwarte miejsce kawałków okupujących pozycję w TOP 10, u bokubad guy - Billie Eilish i Smooth - Carlosa Santany z Robem Thomasem.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

31 tygodni w Top 10 - ta sztuka udała się singlowi Uptown Funk - Marka Ronsona i Bruno Marsa. LeeAnn Rimes z How Do I Live, The Chainsmokers i Halsey z Closer oraz Travis Scott z Sicko Mode spędzili w pierwszej dziesiątce Hot 100 32 tygodnie. Wreszcie - 33 tygodnie - taki wynik należy do Eda Sheerana z Shape of You, Maroon 5 i Cardi B z Girls Like You czy Post Malone’a i Swae Lee z Sunflower. Jeśli więc Circles w kolejnych tygodniach ponownie trafi do TOP 10 zestawienia, Post Malone będzie mógł odnotować kolejny spektakularny sukces.

Circles to singiel promujący trzeci album Post Malone'a, Hollywood’s Bleeding, który ukazał się we wrześniu 2019 i już teraz jest wymieniany – obok After Hours - The Weeknd – jako jeden z najmocniejszych kandydatów do nagrody Grammy w kategorii Album Roku.

(materiał prasowy: Universal Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze