Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii oczyszczony z zarzutów!

2016-04-08 11:33
Popek uniewinnienie
Autor: fot. Facebook/rozbojnikalibaba Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii oczyszczony z zarzutów!

Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii został oficjalnie uniewinniony i oczyszczony z zarzutów! Dobrą informację przekazał Rozbójnik Alibaba aka Robert M. Trasa koncertowa Gangu Albanii już niebawem. Szczegóły przekazujemy Wam na ESKA.pl!

Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii jest uniewinniony! Dobrą dla tysięcy polskich fanów informację, 7 kwietnia 2016 roku przekazał Rozbójnik Alibaba aka Robert M. Producent na swoim profilu w serwisie Facebook napisał: - Paweł od 5 minut nie jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania (...). Informacja jest oficjalnie potwierdzona także przez inne osoby z otoczenia artystów. Popek poszukiwany był z niewiadomych przyczyn, jednak najważniejsze jest to, że marzenie, o którym śpiewał w swoich utworach w końcu się spełniło. Wiemy już również, że Gang Albanii da koncert w Polsce i całej Europie. Trasa koncertowa Popka, Rozbójnika Alibaby i Borixona obejmie promocję piosenek z płyty Królowie życia i Ciężki Gnój.

>> Popek i Sobota u Timbalanda! Wow, brzmisz jak 2Pac! [VIDEO]

Popek w Polsce 2016: uniewinnienie

Popek przyjedzie do Polski! Raper został uniewinniony i oczyszczony z zarzutów! Od dawna wszyscy wiedzieli, że charyzmatyczny muzyk ścigany jest europejskim nakazem zatrzymania. Rozbójnik Alibaba podziękował wszystkim zaangażowanym w całą sprawę i zapowiedział wspólne koncerty! 

Popek wolny? Od zawsze o tym marzył udowodniając to w swoich piosenkach. W utworze "U mnie wszystko gra" przekonywał: Chciałbym żyć wolny, wrócić do swojego kraju. Móc przywołać tamte chwile, kiedy czułem się jak w raju. Wieść beztroskie życie bo mnie na to stać(...).

>>> Matheo: o współpracy z Popkiem! Wideo wywiad na ESKA.pl!

Popek koncerty w Polsce: bilety

Koncerty Popka to najważniejsze wydarzenie dla wszystkich fanów, ale także dla niego samego. Nie znamy jeszcze szczegółowych informacji na temat występów, jednak, gdy tylko pojawi się taka informacja - dowiecie się jako pierwsi na ESKA.pl! Bądźcie czujni! 

>>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Kings Of Leon, Justin Bieber, Maroon 5!

Gang Albanii trasa koncertowa

Trasa koncertowa Popka i Gangu Albanii na pewno obejmie promocję dwóch albumów: Królowie życia i Ciężki gnój. Do tej pory największymi hitami było: Dla prawdziwych dam i Albański raj. Dodajmy, że na żywo usłyszymy być może hit "Wodospady" z Matheo! 

Okazuje się, że primaaprilisowy żart redakcji ESKA.pl stał się faktem!  

 

Gang Albanii to jeden z najbardziej skandalizujących zespołów na polskiej scenie. Jego początki były naprawdę burzliwe! Ciekawe, czy „dokonania” Popka są bardziej szokujące niż pomysły bohaterów #SELFIE… Sprawdźcie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Najnowsze