Popek, Rahim i Lil Wayne walczą o dominację w 2016!

2016-12-07 15:26
Popek, Rahim i Lil Wayne walczą o dominację w 2016!
Autor: fot. YouTube/Step Records screen z teledysku na YouTube Popek x Matheo - Wodospady

Popek, Rahim i Lil Wayne to najpopularniejsi raperzy 2016 roku?! Wszyscy walczą o dominację z utworami, które doskonale znacie. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl

Popek, Rahim i Lil Wayne walczą o dominację w 2016! Macie szansę wybrać najlepszego rapera i jego utwór. Gdzie i o co chodzi? Wyjaśniamy na ESKA.pl. W poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku wystartowaliśmy głosowanie na hity w Gorącej 100. Na te wyjątkowe notowanie dorocznie czekają wszyscy słuchacze Radia ESKA. Od tego momentu rozpoczęliście wybierać najlepsze przeboje, które waszym zdaniem rządziły w ostatnich 12 miesiącach. Wśród walczących o wasze głosy wykonawców nie brakuje gwiazd ESKA Music Awards, zagranicznych debiutantów, polskich wokalistów czy raperów i ich megahitów.

>> Gorąca 100 - HITY 2016 wg słuchaczy Radia ESKA. GŁOSUJ!

Popek x Matheo - piosenka Wodospady

Popek i Matheo są autorami wielkiego zamieszania na polskim rynku muzycznym w 2016 roku. Wspólnie stworzyli płytę pt. Król Albanii, która rozeszła się w zawrotnie szybkim tempie osiągając status podwójnej platyny. W ramach Gorącej 100 Radia ESKA możecie głosować na diamentowy singiel Wodospady. Kawałek sam w sobie jest motywacją dla wszystkich tych, którym brak wiary, nadziei, a niekiedy nawet miłości! 

Teledysk do Wodospady w niecały rok miał już ponad 40 milionów wyświetleń na YouTube!

 

Rahim - piosenka Obiecuję ci

Rahim i Buka stworzyli wspólny projekt, którego efektem jest hit pt. Obiecuję ci. Wielokrotnie znalazł się on w czołówce Gorącej 20 Radia ESKA. Do tego dochodzi również licznik wyświetleń teledysku utworu, a ten przekroczył barierę 25 milionów odsłon! Bez wątpienia do sukcesu mocno przyczyniła się również Natalia Nykiel.

 

Lil Wayne - piosenka Sucker For Payne

W tym roku przypomniał o sobie Lil Wayne, który jest głównym właścicielem praw do utworu Sucker For Pain! Łącznie nad kawałkiem pracowało aż 12 wykonawców! Piosenka z filmu Suicide Squad, to jeden z najlepiej radzących sobie na światowym rynku motywów muzycznych z tej kinowej produkcji. Nagranie wzbudziło jednak wiele kontrowersji. Jedną z nich jest zwrotka Lil Wayne'a. 

Hit Sucker For Pain ma szansę być najlepszym hip-hopowym utworem w Gorącej 100 Radia ESKA!

 

Gorąca 100, czyli zestawienie stu hitów, którymi żyliście w 2016 roku odbędzie się 31 grudnia od godziny 12:00. Dajcie znać i wybierzcie swoje ulubione numery ostatnich 12 miesięcy!

Gorąca 100 Radia ESKA 2016 - ZAGŁOSUJ

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze