Popek powinien kupić samochód papieża! Mamy bardzo mocny powód!

2016-08-18 18:08
Popek powinien kupić samochód papieża! Mamy bardzo mocny powód!
Autor: fot. Piotr Mościcki // screen www.instagram.com/popek_oficjalnie/ // fot. Bulls Popek powinien kupić samochód papieża! Mamy bardzo mocny powód!

Samochód papieża trafił na licytację! Mamy niezbity dowód na to, że to właśnie Popek powinien ją wygrać i nabyć papieskiego Volkswagena! Zobaczcie i przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Popek powinien kupić samochód papieża! I wydaje nam się, że tak zrobi! Skąd ten pomysł? Wyjaśniamy na ESKA.pl i traktujemy sprawę bardzo poważnie! Zgodnie z obietnicą po Światowych Dniach Młodzieży, cztery pojazdy Ojca Świętego zostały wystawione na sprzedaż! Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na zakup mobilnej kliniki dla uchodźców z Syrii oraz wyposażenie domu w Brzegach. W akcję charytatywną ma okazję włączyć się współtwórca płyty Król Albanii z Matheo. Tym bardziej, że jest ona niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju! A to ze względu na jeden mały, ale najbardziej rzucający się w oczy szczegół. O nim przeczytacie poniżej. Pomimo tego raper że nabył właśnie Maserati, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby do lansu woził się papieskim Volkswagenem Sportsvanem Trendline.

Popek musi kupić samochód papieża! Dlaczego?

Dlaczego Popek powinien kupić samochód Papieża? Otóż wszystko ze względu na to, że pojazd Ojca Świętego został wystawiony na sprzedaż wraz z tablicami rejestracyjnymi: K1 POPE, K2 POPE, K3 POPE i K4 POPE. I jak już się domyślacie to bardzo mocny powód, dla którego ten wyróżniający się artysta powinien go nabyć. BA! Być może doszłoby do spotkania na linii głowa kościoła katolickiego - Król Albanii! W sumie ciekawe, kogo Popek woziłby z tyłu po prawej stronie. Byłoby to miejsce szczególne, bo właśnie na tym siedzeniu podróżował po Polsce papież Franciszek. Żeby Was przekonać i zobrazować nasz pomysł poniżej podrzucamy Wam zdjęcie papamobile z tymi wyjątkowymi numerami. Przekonajcie rapera do kupna pisząc w komentarzach pod artykułem!

Samochód papieża foto

Popek powinien kupić samochód papieża! Mamy bardzo mocny powód!
Autor: fot. Piotr Mościcki Popek samochód papieża

>> Popek x Matheo - teledysk do Król cyganów! Fragment zobaczycie TYLKO na ESKA.pl!

Najnowsze