POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

2016-12-03 18:39
POPEK: KSW, córka, oczy. Pytacie Google - Popek odpowiada! [VIDEO]
Autor: fot. ESKA.pl POPEK: KSW, córka, oczy. Pytacie Google - Popek odpowiada! [VIDEO]

Popek ma córkę? Jak naprawdę nazywa się Popek? Co Popek zrobił z oczami? O to pytacie Google, a my wam odpowiadamy! Zobaczcie wyjątkowy, ekskluzywny wywiad z Popkiem!

Popek: KSW, córka, oczy, koncerty - o co pytacie Google? Kwestie z użyciem tych słów interesują internautów najbardziej. Właśnie je wpisujecie najczęściej w popularną wyszukiwarkę. Kiedy Popek i Alibaba zaczęli współpracę? Czy Popek imię Baśka wymyślił z myślą o prawdziwej kobiecie? Na te i inne pytania raper odpowiedział nam w wywiadzie. Obejrzyjcie rozmowę poniżej tylko na ESKA.pl! Sprawdźcie już teraz prawdziwe informacje na temat samozwańczego Króla Albanii, jak mówi na siebie Popek Monster.

Popek - KSW

Popek z KSW podpisał kontrakt we wrześniu 2016 roku. Jego pierwszym rywalem jest Mariusz Pudzianowski, jednak jak stwierdził w pełnym wywiadzie dla ESKA.pl: - Będę walczył z najlepszymi. Przede mną długa przygoda. Raper ma stoczyć 4 walki, które będą odbywać się raz na pół roku.

O której i gdzie oglądać KSW 37 z Popkiem? >>

Popek - córka

Córka Popka ma kilka lat, jest słodką blondyneczką, którą Popek na Instagramie chwali się co kilka dni i zawsze znajduje dla niej czas. Na każdym kroku pokazuje swoją ojcowską miłość. Swoją jedyną pociechą chwali się w serwisach społecznościowych, a także piosenkach. Takiego ojca chciałaby mieć każda córka?

Popek - piosenka dla córki. I to wzruszająca... >>

❤️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Popek - oczy

Popek i jego oczy to jedna z największych sensacji. Dlaczego akurat wybrał zielony barwnik? - Kwestia gustu, chciałem mieć zielony. Oczy mam zielone, bo background gdybym zrobił sobie pomarańczowy, to byłby dziwny kontrast. Popek wytatuował sobie gałkę oczną w 2012 roku. Myślicie, że to oryginalne czy przerażające? Komentujcie!

Popek - koncerty

Popek koncertuje na terenie całej Polski! Oglądając występ rapera możecie usłyszeć jego największe hity: Wodospady, Każdy z nas, Dirty Diana czy m.in. Wakacje. Oczywiście na jego koncertach nie brakuje utworów nagranych w słynnym garażu: Spełniajcie swoje marzenia, czy przede wszystkim kawałka o przygodach Abdula pt. Pakistańskie disco.

Popek - piosenki

Piosenki Popka to absolutne hity w internecie! Wiele z nich ma ponad 10 milionów wyświetleń. A jakich kawałków słucha Popek? Powiedział nam: - Słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho. Mam autorytety muzyczne to mam, ale już nieżyjące - 2Pac

Popek Monster - kim jest

Prawdziwe nazwisko Popka to Paweł Ryszard Mikołajuw, ale znany jest lepiej ze swoich pseudonimów, czyli: Popek, Dziecko Wojny, Król Albanii, Monster, Pop, Popek Monster, Paweł Rak. Urodził się 2 grudnia 1978 r. w Legnicy, ma 38 lat. Popek umie grać na gitarze.

Czy Popek Monster to najpopularniejszy artysta w Polsce? Współtwórca projektu Trzech Króli mówi: - Nie wiem, to nie mnie oceniać. Jestem zadowolony ze swoich poczynań, ludziom też się to podoba. Wiele ludzi mnie nie trawi, ale mam swoich fanów. Różnica wieku jest bardzo duża od pięciolatków do osób starszych. Bardzo fajnie, ja jestem zadowolony jako artysta, spełniony. Mam dziecko, jestem w Polsce, cieszę się tą chwilą, nagrywam płytę z Sobotą i Matheo Trzech Króli. 

Popek - Abdul i Baśka

Czy popularny Abdul wróci? Popek powiedział, że jak trzeba, to zawsze wróci. Baśka z kolei to miłosna herezja Abdula, dziewczyna, której nigdy nie zobaczył, może nigdy nie spotka, ale to się okaże już wkrótce. Zdradził nam również, że niebawem ukaże się debiutancka płyta Abdula, ale żeby zrobić kolejne utwory musi wymyślić coś wyjątkowego. Co?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze