Popek - film o dzieciństwie, karierze i życiu na krawędzi!

i

Autor: fot. Instagram.com/popek_oficjalnie/ Zdjęcia z Instagrama Popka www.instagram.com/popek_oficjalnie/

Popek - film o dzieciństwie, karierze i życiu na krawędzi!

2016-10-05 18:58

Popek za życia to tytuł wyjątkowej produkcji o raperze. Film o Popku będzie jednym z hitów w polskich kinach tej jesieni. Więcej o produkcji dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Popek - film o dzieciństwie, karierze i życiu na krawędzi wkrótce w kinach! Popek za życia, to wyjątkowa w swoim rodzaju produkcja odpowie nam na mnóstwo pytań i odkryje wiele skrywanych przez wiele lat tajemnic. Raper wiele lat z przyczyn prawnych przebywał za granicą. Dlaczego? To chyba jeden z najbardziej strzeżonych sekretów. Być może w dniu premiery go poznamy. Gościnnie w dziele przygotowanym przez Mateusza Winkla z Mania Studio pojawi się wiele osób z otoczenia rapera: Rozbójnik Alibaba, Matheo, Sobota oraz Borixon. Kiedy film o Popku w kinach? Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak mamy poznać ją wkrótce. Z tej okazji powstał specjalny profil na facebooku, w którym twórcy będą przekazywać nam najnowsze informacje.

Popek film - o czym będzie?

Specjalnie na ESKA.pl przedstawiamy wam fakty na temat filmu o Popku. To dla osób, które są ciekawe najnowszej i jedynej w swoim rodzaju produkcji o 'Królu Albanii':

  • Z opisu dowiadujemy się, że akcja toczy się bardzo szybko. Każdy kadr produkcji dostarczy nam wiele informacji, z czego tak naprawdę niewiele będzie łatwe do zapamiętania.
  • Film ma nam przedstawić wszystkie najważniejsze momenty w życiu (transformacje, przemiany, kariera) Pawła Raka. 
  • Film o Popku szeroko przedstawia epizody z życia rapera, wokalisty, twórcy garażowych utworów, a także obecnie zawodnika MMA
  • Dzięki filmowi dowiemy się, jak wyglądało dzieciństwo Popka
  • Popek w filmie opowiada własnymi słowami, językiem, z którego znają go wszyscy
  • W filmie zobaczymy niepublikowane nigdy wcześniej sceny. To kolejny mocny atut filmu!
  • Nie jest to dokument muzyczny - na ekranie nie zobaczymy dziennikarzy muzycznych, ekspertów czy kulturoznawców.

Dla kogo jest film Popek za życia? Otóż powinien ją zobaczyć każdy, kto chce się dowiedzieć, kim jest Popek, czyli jedna z ważniejszych postaci polskiego show-biznesu! >> Popek u Wojewódzkiego to już pewne! Znamy szczegóły!