Popek dokonał skaryfikacji, zafarbował gałkę oczną, a teraz... To obrzydliwe!

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/noisetattoointernational/videos/975402136883677/ Popek dokonał skaryfikacji, zafarbował gałkę oczną, a teraz... "To obrzydliwe!"

TAK TERAZ WYGLĄDA

Popek dokonał skaryfikacji, zafarbował gałkę oczną, a teraz... "To obrzydliwe!"

2023-10-02 11:43

Popek Monster wielokrotnie mówił o tym, że wraca na sportową drogę, bierze się za siebie i skupia na rodzinnym życiu. Wszyscy mocno trzymali kciuki i dopingowali rapera w jego postanowieniu. Tymczasem po nieudanej karierze w KSW oraz Fame MMA postanowił skupić się na muzyce i według internautów nie nastąpił żaden powrót na ścieżkę zdrowia. Tym bardziej widać to teraz, gdy zdecydował się na kolejną szokującą metamorfozę.

Spis treści

  1. Popek - wytatuowana twarz

Popek ponad dziesięć lat temu mieszkając w jednym z londyńskich garaży wpadł na szalony pomysł dokonania skaryfikacji twarzy. Na tym jednak nie skończył, poszedł o krok dalej i wytatuował sobie gałki oczne. Na przestrzeni ostatnich lat postanowił przystopować z szokującymi zmianami wyglądu i wydawało się, że dał sobie już spokój. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się plotki, że jeden z członków legendarnego rapowego zespołu Firma chce wytatuować sobie całą twarz. I rzeczywiście. Na profilach w mediach społecznościowych Pawła Mikołajuwa pojawiło się zdjęcie przedstawiające szkic tatuażu. Następnego dnia raper zaprezentował się w zupełnie nowym wydaniu. Poddał się kolejnej w swoim życiu metamorfozie i jak sam mówi: "To jest manifest. Prawie nowy ja… Boże wyrwij mi rogi z czaszki". Zobaczcie sami w galerii poniżej!

To dlatego rozpadł się Gang Albanii! Tajemnica rapowego projektu wyciekła po latach

Popek - wytatuowana twarz

Popek wytatuował sobie twarz i wiele wskazuje na to, że dziara jest permanentna. Internauci, gdy zobaczyli "nowego Popka", nie kryli szoku i przerażenia pisząc w komentarzach na jego instagramowym profilu: "Popuś poje*alo Cię trochę. Przyznaj rację"; "Wcześniej było optymalnie, teraz trochę niezdrowo to wygląda"; "Odje*alo ci popuś tego tatuażu będziesz żałować"; "Od monstera do oszoloma"; "Popek całkiem Ci się śmigło zerwało"; "To już poszło za daleko..."; "Szczerze to wygląda to strasznie, byłem przekonany że to Fake". Na ponad 740 komentarzy na palcach dłoni można policzyć te pozytywne. 

Tatuaż Popka na twarzy wykonywany jest z przerwami. W przypadku aktualnego stanu, to pierwsza z trzech zaplanowanycj sesji. Jak piszą twórcy: "Przed nami jeszcze dwie sesje, które pozwolą wykończyć kompozycje, dobić czernie w oczodołach i sprawić, żeby Popek był jeszcze ładniejszy".