Polskie piosenki na ognisko. Zobacz piosenki po polsku idealne na wieczór z gitarą [VIDEO]

2014-07-04 17:01

Polskie piosenki idealnie sprawdzą się na ognisko. W wakacje 2014 tych z pewnością każdy z nas zaliczy kilka. To dlatego ESKA.pl serwuje piosenki po polsku idealne na wieczór przy ognisku z gitarą. Odpal Eskową playlistę kawałków do ogniska i śpiewaj przy ognisku najlepsze polskie piosenki!

Polskie piosenki - to ich nie może zabraknąć podczas wakacyjnych ognisk. Piosenki po polsku na ognisku nadają mu niesamowity klimat. Najlepsze polskie piosenki ESKA.pl serwuje więc poniżej dla wszystkich organizujących lub wybierających się na ognisko. Pamiętajcie, żeby oprócz kiełbasek, ktoś zabrał ze sobą gitarę. Kawałki z naszej playlisty polskich piosenek na ognisko idealnie nadają się bowiem do wspólnego śpiewania.

Czego chcieć więcej, kiedy płonie ognisko a w tle brzęczy nam Whisky Dżemu czy Agnieszka zespołu Łzy. Nie płacz Ewka grupy Perfect, Wszystko czego dziś chcę Izabeli Trojanowskiej czy też Zabiorę Cię Kancelarii... - wszystkie te kawałki sprawdzą się na ognisku.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do słuchania wybranych przez nas polskich piosenek na ognisko. Na ESKA.pl możecie ćwiczyć słowa i melodię. Poniżej uruchamiamy także specjalny czat na żywo, w którym możecie zostawiać swoje propozycje piosenek po polsku na ognisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze