Polskie piosenki 2016 - czerwiec. Słoneczne nowości od naszych artystów!

2016-06-08 11:31
Polskie piosenki 2016 - czerwiec. Słoneczne hity od naszych artystów!
Autor: fot. YouTube/C-BooL zdjęcie z teledysku do Never Go Away

Nowe polskie piosenki na czerwiec 2016 - kto ma szansę w wakacje podbić listy przebojów? W jednym miejscu posłuchacie najciekawszych kawałków z naszego podwórka! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Nowe polskie piosenki na czerwiec 2016 znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl! Jesteśmy przekonani, że niektóre utwory mają szansę w najbliższych tygodniach namieszać i podbić listy przebojów. Kandydatów jest wielu, a wśród nich znaleźli się zarówno dobrze znani artyści, jak i Ci, którzy dopiero co zadebiutowali. Kto będzie rządzić w czerwcu 2016? Być może Panowie - C-BooL, Bednarek, DJ Remo, Szymon Chodyniecki? Szanse mają również Panie: Sylwia Grzeszczak, Natalia Nykiel, Cleo. Nie zapominamy również grupie Enej oraz Sachiel. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, kto Waszym zdaniem osiągnie największy sukces!

>>> Piosenka na EURO 2016: This One's For You - teledysk z tekstem! Naucz się przed Euro 2016!

>> Mecze Polaków na Euro 2016 - z kim gra Polska? Terminarz i daty meczów

Polskie piosenki 2016 - czerwiec

C-BooL - Never Go Away

 

Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

Sachiel - Swoją drogą

DJ Remo feat. Mr. X - Zaryzykuj

Szymon Chodyniecki - Z całych sił

 

Enej - Może będzie lepiej

 

Natalia Nykiel - Error

Bednarek - List

CLEO - Wolę być

Naszym wakacyjnym kandydatem nr 1 jest wciąż C-BooL - Never Go Away. A Waszym zdaniem, która nowa polska piosenka ma największą szansę na sukces? Zapraszamy Was do dyskusji poniżej. Dajcie znać zostawiając swoje komentarze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze