Polskie Little Mix z debiutanckim singlem. Piękne dziewczyny pobijają sieć!

i

Autor: Materiały prasowe ID RECORDS Polskie Little Mix z debiutanckim singlem. Piękne dziewczyny pobijają sieć!

Polskie Little Mix z debiutanckim singlem. Dziewczyny z zespołu Aveira zdobędą serca słuchaczy?

2021-01-26 17:00

Inferno to pierwszy singiel utalentowanego tercetu dziewczyn, taneczno-klubowe rytmy i energiczny, rozrywkowy klip, tak wymyśliły to sobie Domi, Daruu i Kiawi. Swój plan wcieliły w życie! Dziewczyny już w debiucie zdecydowały się na niecodzienny romans. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

Dziewczyny mają już za sobą liczne sukcesy zarówno na polskich jak i zagranicznych festiwalach. Świetnie wypadły na koncertach we Włoszech, Czechach czy też Portugalii. Jako wcześniej tworzony zespół De Facto występowały z Justyną Steczkowską, Zakopower, Norbim i Marią Sadowską, teraz jednak otwierają nowy etap z zespołem Aveira – łącząc swoje doświadczenie wokalne i aktorskie w projekcie w pełni rozrywkowym, ale jednocześnie niebanalnym i wymagającym – zarówno wokalnie jak i stylistycznie

Nowości Muzyczne 2021: R3HAB i Marnik zaczynają rok imprezową premierą

ESKA XD #014

Polskie Little Mix z debiutanckim singlem!

Aveira to trzy głosy – trzy zupełnie różne światy i osobowości. Trzy przeciwieństwa, które stworzyły spójną całość i silną więź – coś, co teoretycznie nie miałoby prawa bytu – zadziałało… i to jak! Mocną stroną zespołu są zdolności wokalne dziewczyn. które bezproblemowo śpiewają wymagające i autorskie partie w harmoniach – doskonale w nich współbrzmią sprawiając, że każde ich wykonanie jest nieporównywalnie bogatsze od solowego wykonania, a także wyrazisty wizerunek każdej z nich, podkreślający różne osobowości. Dziewczyny oprócz rozpoczętej promocji własnego singla publikują też liczne, własne wersje znanych przebojów z szeroko-pojętego popu, którymi wprawiają w zachwyt słuchaczy – znane hity wzbogacone harmoniami w ich wykonaniach sprawiają, że nabierają one zupełnie innego, ambitnego brzmienia, bez spłycania pierwotnego rozrywkowego charakteru.

Doda bohaterką memów. Piosenkarka pokazuje, że ma dystans i poczucie humoru! [GALERIA]

Inferno mimo klubowego charakteru odznacza się też wysokim poziomem samego śpiewania – dziewczyny stawiają na wymagające harmonie i świetnie ze sobą współbrzmią czego właśnie dowodem jest ich pierwszy singiel! Wokalistki inspirują się największymi przebojami takich zespołów jak Little MIx czy nieistniejącego już Fifth Harmony dodając jednak w tym wszystkim wiele z siebie, co gwarantuje autentyczność ich muzyki. Singiel Inferno to wyjątkowa historia o każdym / każdej z nas – o naszych błędach, nie zamkniętych sprawach, o strachu, który nieustannie do nas powraca i z którym trzeba się w końcu skonfrontować.