Nowości Muzyczne 2021: R3HAB i Marnik zaczynają rok imprezową premierą

Nowości Muzyczne 2021: R3HAB i Marnik zaczynają rok imprezową premierą
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2021: R3HAB i Marnik zaczynają rok imprezową premierą

Candyman - imprezowy utwór, za który odpowiada R3HAB i duet Marnik ma szansę stać się hitem wiosny 2021. Czy tak faktycznie będzie? Oceńcie słuchając go premierowo na ESKA.pl.

Candyman to pełen energii dance’owy kawałek, który wyróżnia się linią basu, energetyczną melodią oraz eterycznym wokalem - taka mieszanka sprawi, że łatwiej będzie porzucić myśli o trudnym 2020 roku i przenieść się w świat marzeń. R3HAB za sprawą Candyman pokazuje, że chce, aby nowy rok przyniósł bardziej pozytywne myśli. Jak mówi artysta: - Bardzo się cieszę, że moim pierwszym singlem w 2021 jest właśnie Candyman z Marnik. Chciałem z nimi współpracować już gdy zrobili remiks All Around The World. Uwielbiam to, co udało nam się razem stworzyć. „Candyman” jest beztroski i mam nadzieję, że takie też będą najbliższe miesiące.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Marnik dodaje: - Candyman jest dla nas wyjątkowym kawałkiem, bo bezpośrednio odnosi się do naszych emocji i snów, gdzie wszystko wygląda niewinnie oraz magicznie. Piosenka chce przenieść cię do innego wymiaru, do magicznej krainy pełnej cukierków i kolorów, gdzie wszystko kwitnie i jest słodkie.

Holendersko-marokański DJ i producent Fadi El Ghoul, znany na całym świecie jako R3HAB, zyskał rozgłos za sprawą wielkiego hitu Give Me Everything, Afrojacka, Pittbulla i Ne-Yo, a następnie zawojował listy przebojów takimi utworami jak All Around The World (La La La) czy Lullaby. Współpracował m.in. z ZAYNem, Andym Grammerem, Sofią Carson, Timmy Trumpetem i wielu innymi. W 2016 założył własną wytwórnię CYB3RPVNK, która w 2020 przekroczyła miliard streamów.

Najnowsze