Polskie hity 2013: My Słowianie, Bałkanica, Księżniczka... Co jeszcze? [VIDEO]

2013-12-31 12:34

Polskie hity 2013 - czyli co najczęściej grały rozgłośnie, czego najczęściej słuchaliście w 2013 roku? Wśród nich pojawiają się takie przeboje jak My Słowianie, Bałkanica, To Co Nam Było... Co jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Polskie hity 2013 - sprawdziliśmy Gorącą 100 Radia ESKA i YouTube! Już wiemy czego najchętniej słuchaliśmy w 2013 roku. Wśród polskich wykonawców nie zabrakło debiutantów, artystów, którzy wybili się dzięki muzycznym showom. W naszym Eskowym zestawieniu pojawia się m.in Donatan i Cleo z numerem My Słowianie, który ma już ponad 30 mln odsłon na YouTube, kolejnym numerem cieszącym się popularnością na YouTube jest Bałkanica Piersi.

>>> Idealna muzyka na Sylwestra 2013. Sprawdź!

Kto jeszcze królował wśród polskich hitów 2013? Najlepiej zobaczcie nasze zestawienie. Kolejność wymienionych hitów 2013 jest przypadkowa. Piszcie też na naszym Eskowym czacie, czego wy najczęściej słuchaliście w 2013 roku.

Polskie hity 2013:
Donatan i Cleo - My Słowainie
Piersi - Bałkanica
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka
Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół 
Red Lips - To Co Nam Było
Ewa Farna - Znak
Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy
Margaret - Thank You Very Much
Ewelina Lisowska - W Stronę Słońca
LemON - Napraw
Kamil Bednarek - Cisza
Honey - Lalalove
Enej - Lili

Ewelina Lisowska - W Stronę SłońcaMargaret - Thank You Very MuchLiber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół

LemON - NaprawEnej - LiliGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze