Polskie akcenty podczas występu Francji na Eurowizji Junior 2020! To umknęło widzom

2020-11-29 21:46 kg
Eurowizja Junior 2020
Autor: France - Valentina from France performs J’imagine at Junior Eurovision 2020 // YouTube.com/ Junior Eurovision Song Contest

Za nami osiemnasta edycja Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci! Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 29 listopada 2020 roku, a jego gospodarzem była Polska. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowało 12 reprezentantów z 12 państw: Niemiec, Kazachstanu, Holandii, Serbii, Białorusi, Polski, Gruzji, Malty, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, a także Francji. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Najlepsza okazała się Valentina, reprezentantka Francji. W jej eurowizyjnym występie nie zabrakło polskich akcentów.

Polskie akcenty podczas występu Francji na Eurowizji Junior 2020! To umknęło widzom. Eurowizja Junior to zdecydowanie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń. Konkurs Piosenki Eurowizji Dla Dzieci to niepowtarzalna okazja, aby wystąpić przed wielomilionową publicznością i zaistnieć na rynku muzycznym. Świetnym dowodem na to jest Viki Gabor, która w ubiegłym roku wyśpiewała zwycięstwo dla naszego kraju. Dziś jej piosenki zna praktycznie każdy, a ona sama nie zwalnia tempa! W tym roku w walce o spełnienie muzycznych marzeń wzięło udział 12 reprezentantów z 12 państw. Każdy z nich dał z siebie wszystko. Podczas wydarzenia mogliśmy usłyszeć zarówno wzruszające ballady, jak i energiczne numery, które aż porywały do tańca. Zasady Eurowizji Junior są jednak niezmienne - zwycięzca mógł być tylko jeden. Tym razem zwycięstwo świętuje Francja, którą reprezentowała Valentina. Tak wyglądał jej zwycięski występ!

Eurowizja Junior 2020 - Francja świętuje zwycięstwo

Za nami osiemnasta edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci! Nie zabrakło emocji, wzruszeń oraz gości specjalnych, którzy uświetnili to ważne, muzyczne wydarzenie. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowali reprezentanci 12 państw: Niemiec, Kazachstanu, Holandii, Serbii, Białorusi, Polski, Gruzji, Malty, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, a także Francji. Najlepsza okazała się Valentina, która wystąpiła w barwach Francji! Poniżej znajdziecie jej zwycięski występ, podczas którego wykonywała utwór J’imagine. 

Polskie akcenty podczas występu Francji

Podczas występu reprezentantki Francji, na ekranie znajdującym się tuż za nią, pojawiały się budowle, charakterystyczne dla państw, biorących udział w Eurowizji Junior 2020. Nie zabrakło oczywiście polskiego akcentu w postaci naszej flagi, warszawskiego Zamku Królewskiego oraz Kolumny Zygmunta III Wazy.

Alicja Szemplińska: Miała wystąpić na odwołanej Eurowizji. Czy sytuacja ją załamała? Na co wykorzystała wolny czas?
Najnowsze