Polski zespół doceniony przez znanego producenta! Ta marynarska piosenka porywa do tańca

Polski zespół doceniony przez znanego producenta! Ta marynarska piosenka porywa do tańca!
Autor: LB One / Perly i Lotry / press pack Polski zespół doceniony przez znanego producenta! Ta marynarska piosenka porywa do tańca!

Wellerman, czyli marynarska szanta, która podbiła TikToka doczekała się nowej wersji! Polski zespół stworzył ją we współpracy ze znanym, francuskim producentem. O kim dokładnie mowa? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Polscy artyści odnoszą coraz większe sukcesy na międzynarodowym rynku. Już teraz słuchacze mogą chwalić się talentem Roksany Węgiel, Viki Gabor, potężnym głosem Alicji Szemplińskiej czy światowo brzmiącymi produkcjami za które odpowiada chociażby Gromee. Okazuje się, że uwagę świata przyciąga również zespół wykonujący na co dzień muzykę folkową, w tym chociażby tradycyjne marynarskie pieśni. Mowa o muzycznej grupie Perły i Łotry, której potencjał zauważył jeden z francuskich producentów! Mowa o twórcy megahitu Tired Bones, czyli LB One. 

Krystian Ochman wrócił z mocnym przekazem! Teledysk Wielkie Tytuły przedpremierowo [TYLKO U NAS]

L.B. One & Perły i Łotry - piosenka Wellerman 2021

Zespół Perły i Łotry w maju 2019 opublikował własną wersję skandynawskiego utworu My Mother Told Me. Ta odsłona zyskała jednak na popularności rok później, gdy za oficjalny remiks zabrał się LB One. Francuski producent sprawił, że z utworem poznali się amerykańscy słuchacze. Piosenka w imprezowej odsłonie dotarła na 43. miejsce listy Billboard, a konkretniej kategorii: Hot Dance/Electronic Songs. Jeszcze lepiej było, jeśli chodzi o cyfrową sprzedaż singla. My Mother Told Me w remiksie dotarł najwyżej na 8. miejsce. 

Polski poseł śpiewa w mocnym imprezowym bangerze! My Mother Told Me podbija listę Billboardu

L.B. One postanowił pójść za ciosem i wspólnie z grupą, której członkiem jest poseł na Sejm IX kadencji, Michał Gramatyka, stworzyć kolejny imprezowy banger. Artyści tym razem postawili na nową odsłonę hitu Wellerman. Wcześniej tradycyjny utwór rozpromował Nathan Evans. To właśnie ten wykonawca sprawił, że szanty zawojowały TikTok. Listonosz ze Szkocji koniecznie musi posłuchać jeszcze bardziej imprezowej wersji swojego utworu, w której słychać polski zespół. Wy również!

L.B.ONE, Datamotion feat. Perły I Łotry - Wellerman: PREMIERA 26.02.2021

Najnowsze