Polski youtuber przeżył poród na własnej skórze! Andziaks i Luka znowu zaskakują

2020-03-11 12:50
Andziaks i Luka
Autor: screen z filmu na Youtube: PRZEŻYŁEM PORÓD NA WŁASNEJ SKÓRZE! *podłączyli mnie do maszyny / Luka Andziaks i Luka

Luka, znany wszystkim jako partner popularnej youtuberki Andziaks opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube film, w którym przeżył poród na własnej skórze! Zobacz na ESKA.pl jak długo youtuber wytrzymał odczuwalne dzięki maszynie skurcze mięśni i jak skomentował nowe dla niego doświadczenie.

Luka jest równie popularnym youtuberem jak jego dziewczyna Andziaks. Para publikuje na swoich kanałach społecznościowych wiele momentów z życia prywatnego i dzieli się jego dużą częścią ze swoimi widzami. Ostatnimi czasy o Andziaks i Luce jest w internecie dość głośno, ponieważ młoda para spodziewa się dziecka. Na swoich mediach społecznościowych youtuberzy zamieszczają głównie filmy oraz zdjęcia związane z nadejściem ich pierwszego noworodka. Widzowie mieli szansę zobaczyć pierwsze reakcje rodziny Luki oraz Andziaks na ciąże, a nawet reakcje samego przyszłego taty. Zaraz po filmach takich jak: Baby Haul, urządzanie pokoju dla dziecka i Gender Reavel Party na kanale Luki nie zabrakło filmu, w którym chłopak bierze udział w eksperymencie stymulowania ciąży i doświadcza bólu jaki związany jest z porodem. Na filmie widać przygotowania do eksperymentu krok po kroku. Luka podłączony był do maszyny, która wywoływała sztuczne skurcze mięśni brzucha i to właśnie dzięki nim chłopak miał szansę w pewnym stopniu doświadczyć bólu z jakim muszą zmagać się kobiety w ciąży. Początkowo Luka radził sobie świetnie, jednak z każdą kolejną minutą skurcze stawały się dla niego nie do zniesienia. "Będę krzyczał, strasznie boli, nie chcę cię straszyć, ale to jest nienormalne." - wyznał Luka swojej dziewczynie.

Andziaks i Luka - kim są?

Andziaks i Luka to znana para youtuberów, która ma naprawdę spore zasięgi w internecie. Tak naprawdę kariera i miłość Luki do serwisu YouTube rozpoczęła się dzięki Andziaks, która zaraziła swojego chłopaka pasją do nagrywania wspólnych filmików, relacjonowania i pokazywania ich życia w internecie. Kanał Andziaks ogląda ponad pół milionowa widownia, a Luka na swoim kanale ma ponad 300 tysięcy zaufanych widzów. Para ma ponad 20 lat i aktualnie oczekuje swojego pierwszego dziecka.

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze