Polski viral najpopularniejszy na świecie! Z tego filmiku śmieją się już wszyscy [VIDEO]

2016-07-18 18:16
Polski viral najpopularniejszy na świecie! Z tego filmiku śmieją się już wszyscy [VIDEO]
Autor: fot. Super ZET screen z filmu Wpadka w tv Marzena Rogalska przebita gwoździem na wizji

Tego jeszcze nie było! Polski HIT internetu stał się obiektem śmiechu internautów na całym świecie! O jaki viral chodzi? Który filmik jest szeroko komentowany za granicą? Kliknijcie i dowiedzcie się na ESKA.pl!

Hit internetu z Polski jest najpopularniejszym viralem... na świecie! O tym filmiku napisały serwisy internetowe w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Chodzi konkretnie o sytuację, w której uczestniczyła Marzena Rogalska. Iluzjonista przebił jej dłoń! Wpadka w Pytaniu na Śniadanie zaciekawiła również Snoop Dogga. Popularny raper wrzucił na swój profil w serwisie Facebook materiał z tego niefortunnego zdarzenia. Post w krótkim czasie miał już ponad 16 milionów polubień, co dało jeden z najlepszych wyników w miesiącu na facebookowej stronie artysty. Oprócz tego został on udostępniony ponad 500 razy! Filmik komentują Polacy, ale przede wszystkim ludzie na całym świecie! To się porobiło!

Viral z Polski hitem na świecie

Snoop Dogg dodał post z pytaniem: - Czy to się stało naprawdę? Jakiś czas temu Telewizja Polska wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie, z którego jasno wynika, że wpadka w Pytaniu na Śniadanie wydarzyła się naprawdę. Biorąc pod uwagę to, że twórca hitu "Sweat" ma ponad 36 milionów polubień profilu w serwisie Facebook, światowy zasięg opublikowanego postu z wpadką z udziałem Marzeny Rogalskiej jest bardzo duży!

Wpadka w Pytaniu na Śniadanie dla przypomnienia poniżej:

 

W tym przypadku skończyło się tylko na strachu i odrobinie wstydu (jak widać po wpisie Snoop Dogga - na całym świecie), ale chęć zdobycia popularności za wszelką cenę może skończyć się naprawdę tragicznie. Zobaczcie, co wyprawia brytyjska młodzież bez zahamowań w filmie #SELFIE.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze