Polska WYGRA Eurowizję 2022? Ten WYNIK daje duże nadzieje

i

Autor: AP/EAST NEWS/Armando Franca Polska WYGRA Eurowizję 2022? Ten WYNIK daje duże nadzieje

Polska WYGRA Eurowizję 2022? Ten WYNIK daje duże nadzieje

2022-01-31 16:21

Maj zbliża się wielkimi krokami, więc serca miłośników konkursu biją coraz szybciej. Tym bardziej, że przed nami krajowe eliminacje, w których o bilet do Turynu powalczy w sumie 10. uczestników. W 2022 roku Polska miałaby realne szanse wygrać konkurs. Jak to możliwe? Skąd takie przypuszczenie? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Eurowizja 2022 - wynik Polski: przewidywania

Eurowizja 2022 - wynik Polski już teraz jest obiektem dużego zainteresowania polskich fanów. Zastanawiają się, z którą eurowizyjną propozycją nasz kraj osiągnąłby lepszy rezultat. Jedni uważają, że to Paranoia, czyli taneczna propozycja od Darii Marcinkowskiej jest pewniakiem na finał. Drudzy, jeszcze w ciemno, przed premierą utworu, wierzą, że miejsce w samolocie do Turynu należy się Krystianowi Ochmanowi. Doskonała umiejętność śpiewania w języku angielskim, sceniczna pewność i wyjątkowy, operowy głos. To atuty Ochmana, które dałyby Polsce wysokie miejsce. Tak też twierdzą eurowizyjni eksperci, którzy co roku typują miejsca poszczególnych państw. W ich rankingu Polska znalazła się w pierwszej piątce!

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Eurowizja 2022 - wynik Polski: przewidywania

Wynik Polski na Eurowizji 2022 przesądzony? Eksperci zajmujący się typowaniem ostatecznych rezultatów konkursu bardzo wierzą, w wysokie miejsce dla reprezentanta naszego kraju. Twierdzą na tę chwilę, że w momencie, gdy będzie to Krystian Ochman zajmiemy 3. miejsce. Mniej wierzą natomiast w propozycję Lovesick od Kuby Szmajkowskiego, a także Paranoia od Darii. 

Eurowizja 2022 - KRAJOWE ELIMINACJE. Uczestnicy, którzy walczą o bilet do Turynu!

Polskę ma wyprzedzić w maju reprezentant gospodarzy, czyli Włoch, a także Australia. Całkiem możliwe, że po premierze River, która ma miejsce przed premierą piosenki z Włoch czy Australii, Polska wskoczy na 1. miejsce notowań.

Sonda
Eurowizja 2022 - kto z Polski?