Polska - San Marino: SKŁADY na mecz 9.10.2021. Kto gra w meczu Polska - San Marino?

2021-10-09 19:27
Polska - San Marino: SKŁADY na mecz 9.10.2021. Jaki skład Polski?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - San Marino: SKŁADY na mecz 9.10.2021. Jaki skład Polski?

Składy na mecz Polska - San Marino 9.10.2021 to ważna kwestia dla wszystkich kibiców śledzących losy narodowej kadry. Przed starciem pojawiają się pytania dotyczące występu podstawowych graczy, takich jak Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak czy Robert Lewandowski. Kto gra w meczu Polska - San Marino 9 października 2021? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Polska - San Marinoskłady na mecz 9.10.2021 to jedna z ważniejszych kwestii. Jakie składy Polska - San Marino 9 października 2021? Kto gra od pierwszej minuty? Jeśli zadajecie sobie te i podobne pytania, to dobrze trafiliście. Odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu. Kilka dni przed pierwszym gwizdkiem wiedzieliśmy, że od pierwszych minut zagra Łukasz Fabiański. Nasz bramkarz już 57. raz stanie między słupkami w meczu kadry narodowej. Będzie to jednak jego ostatni, pożegnalny pojedynek w narodowych barwach. Prezes PZPN, Cezary Kulesza wręczy bramkarzowi angielskiego West Ham United paterę, a także koszulkę z numerem 57. Wiadomo już, że na trykocie znajdą się wyhaftowane wszystkie mecze reprezentacji Polski, w których brał udział Fabiański. W momencie, gdy trener podejmie decyzję o zmianie bramkarza, koledzy z drużyny zrobią mu szpaler, a publiczność nagrodzi głośnymi brawami wszystkie jego występy.

Daria zaśpiewała pierwszy raz Paranoia! Zapowiedź premiery w ESKA Live

Polska: skład na mecz 9 października 2021

Skład Polski na mecz 9 października to do ostatniej chwili kilka niewiadomych. Eksperci jednoznacznie stwierdzili, że od pierwszych minut powinien grać Robert Lewandowski. Są zgodni, że Polak powinien zdobywać gole ze słabszymi rywalami, by królować w statystykach. Wątpliwy był udział pozostałych, podstawowych graczy. Mecz z San Marino to teoretycznie formalność, a trzeba pamiętać, że piłkarze Paulo Sousy już 12 października zagrają na wyjeździe z Albanią. Będzie to kluczowy pojedynek w walce o grę w barażach do mistrzostw świata.

Polska - San Marino: składy na mecz 9.10.2021

Składy na mecz Polska - San Marino 2021 poznaliśmy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem:

  • Łukasz Fabiański – Robert Gumny, Michał Helik, Tomasz Kędziora – Przemysław Frankowski, Kacper Kozłowski, Mateusz Klich, Karol Linetty, Przemysław Płacheta – Robert Lewandowski, Karol Świderski
Sonda
Czy będziesz tęsknić za Łukaszem Fabiańskim w reprezentacji Polski?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze