Polska - Norwegia: transmisja live w internecie i w TV. Mecz Polaków na ME 2016

2016-01-23 20:34
Krajewski piłkarz ręczny
Autor: fot. Facebook/Związek Piłki Ręcznej w Polsce/Polish Handball Federation Polska - Norwegia: transmisja live w internecie i w TV. Mecz Polaków na ME 2016

Polska - Norwegia: mecz 23.01.16 w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Transmisja live z meczu Polaków będzie dostępna w internecie i w telewizji. Na jakim kanale? Czy znajdziemy darmowy stream? To pytania, na które odpowiedzi - znajdziecie na ESKA.pl!

Od zawsze mecze Polaków na ważnych turniejach dostarczają nam niebywałych emocji. Po trzech wygranych spotkaniach w fazie grupowej, kadra Michaela Bieglera awansowała do fazy zasadniczej Mistrzostw Europy 2016. Na tym etapie rozgrywek, każde następne spotkanie jest istotnie ważne dla końcowego wyniku. Polska - Norwegia mecz 23.01.16 to starcie, na które już teraz zacieramy ręce. Gramy z rywalem trudnym, nieobliczalnym, który skutecznie wykorzystuje błędy swoich rywali. Tradycją już jest, że kolejne niezapomniane wrażenia z udziałem polskich szczypiornistów - przeżywać będziemy oglądając ogólnodostępną transmisje live i w TV!

Polska - Norwegia 23.01.16

Norwegia to 14. drużyna poprzednich Mistrzostw Europy. W ogólnym ujęciu ważnych turniejów, nie jest to zespół z wielkimi osiągnięciami. Jednak na tym etapie turnieju każdego rywala trzeba traktować poważnie. Tym bardziej, ponieważ znakiem rozpoznawczym Norwegów jest doskonała gra w obronie. My jednak po zwycięstwie z wciąż panującymi Mistrzami Olimpiady, Francuzami, jesteśmy doskonale zmotywowani. Czy to właśnie motywacja pomoże nam w zgarnięciu dwóch punktów w meczu z Norwegią, 23 stycznia? Przekonamy się oglądając transmisje z tego pojedynku!

>> Piłka ręczna 2016: mecze Polaków w fazie zasadniczej Mistrzostw Europy 2016

Polska - Norwegia transmisja live

Transmisje meczów na żywo w internecie to ratunek dla wszystkich, którzy nie mogą oglądać meczu w TV. Internetowa platforma ipla.tv zapewnia obraz z meczu po uiszczeniu opłaty. Koszt przelewu bankowego to: 4,90 zł. Przypominamy, że wszystkie darmowe livestreamy będą sukcesywnie blokowane!

Polska - Norwegia: mecz w TV

Pierwszy mecz fazy zasadniczej zobaczymy na ogólnopolskich kanałach. Telewizyjna transmisja z meczu Polska - Norwegia dostępna będzie na otwartym kanale telewizji Polsat. Harmonogram przedstawiamy poniżej: 

  • 23.01.16 - Polska - Norwegia: Studio Polsat Sport od godziny 20:00
  • Otwarty Polsat: początek transmisji o godzinie 20:20.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze