Siatkówka zdjęcie

i

Autor: fot. Bulls Polska - Niemcy: siatkówka. Transmisja w TV i live online. Eliminacje IO 2016

Polska - Niemcy: siatkówka. Transmisja w TV i live online. Eliminacje IO 2016

2016-01-08 17:02

Polska - Niemcy 8.01.16: mecz siatkówki w ramach eliminacji na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Pomimo tego, że Polacy są w półfinale, wciąż nie wiadomo, z którego miejsca awansują. Mecz Polska - Niemcy live obejrzymy w internecie za pośrednictwem strony Telewizji Polskiej! A czy będzie dostępna transmisja w TV? Tak! Na jakim kanale oglądać Polska - Niemcy? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Trwa walka o Igrzyska Olimpijskie 2016, które odbędą sie w Rio. Polska - Niemcy, to trzeci grupowy mecz naszej reprezentacji w walce o eliminacje IO 2016. Po wygranej z Serbią i Belgią - kadra Stephane'a Antigi, znalazła się w półfinale! Jednak wciąż nie wiadomo, kto wygra grupę A. Tego dowiemy się oglądając transmisja w TV, która na pewno będzie dostępna! Podobnie jak live stream Polska - Niemcy w internecie. 

Polska - Niemcy w TV

Wieczorem, 8 stycznia 2016 roku w Berlinie, odbędzie się pojedynek o zwycięstwo w grupie A. Po dwóch pierwszych spotkaniach już wiadomo, że nasza kadra awansowała do półfinału, jednak wciąż nie wiemy, z którego miejsca. Tego dowiemy się oglądając transmisje, którą przeprowadzi TVP 1. Początek meczu Polska - Niemcy o godzinie 19:50.

>> WOŚP 2016: koncerty, aukcje, światełko do nieba, transmisja, aktualna kwota i cel 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polska - Niemcy live online

Kadra naszych zachodnich sąsiadów również zapewniła sobie awans do półfinału eliminacji Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Sportowe emocje na pewno nie ominą internautów! Jedyna darmowy stream z meczu Polska - Niemcy, dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Ten arcyważny dla losów grupy mecz - na pewno obejrzycie w pubach w swoim mieście.