POLSKA - NIEMCY siatkówka 2019: godzina, składy, wynik [LIGA NARODÓW KOBIET]

Autor: Piotr Matusewicz / East News POLSKA - NIEMCY siatkówka 2019: godzina, składy, wynik [LIGA NARODÓW KOBIET]

2019-05-22 13:25

Polska - Niemcy to drugi mecz w turnieju Ligi Narodów rozgrywanym na parkiecie w Opolu! Nasze reprezentantki po przegranej w pierwszym starciu zrobią wszystko, by zdobyć komplet punktów. Warto wspomnieć, że następne rywalki naszej reprezentacji również przegrały swoje pierwsze starcie. Zapowiada się wyrównany pojedynek, którego nie możecie przegapić!

Polska - Niemcy siatkówka 2019: godzina, składy i wynik podrzucimy w tym miejscu na ESKA.pl! Sprawdźcie, by nie przegapić, o której godzinie mecz Polska Niemcy 22.05.2019. Nasza reprezentacja kobiet rozpoczynała Ligę Narodów w bardzo dobrych nastrojach. Wszystko za sprawą zwycięstwa w turnieju towarzyskim w Montreux. Nastroje teraz są nieco gorsze, a wszystko przez porażkę z Włochami w tie-breaku 2:3.

Zobacz: Liga Narodów Siatkarek 2019 - TERMINARZ. Kiedy i z kim grają Polki?

POLSKA - NIEMCY siatkówka 2019: godzina

O której godzinie mecz Polska - Niemcy? Drugi mecz naszej reprezentacji, po porażce w pięciu setach z Włochami, już w środę 22 maja 2019 o godzinie 20:30. Wynik spotkania w Stegu Arenie w Opolu poznamy po godzinie 22:00.

POLSKA - NIEMCY siatkówka 2019: składy

Mecz Polska - Niemcy 22 maja 2019 to pojedynek dwóch drużyn, które przegrały swoje pierwsze mecze w Lidze Narodów. Nasi rywale musieli uznać wyższość reprezentacji Tajlandii. Niemcy przegrały w trzech setach. Nasza reprezentacja natomiast stoczyła zacięty bój z kadrą Włoch. Niestety, przegraliśmy 2:3 po tie-breaku.

Mecz Polska - Niemcy oglądaliśmy również niedawno, podczas turnieju Montreux Volley Masters. W półfinale towarzyskiego pojedynku, Biało-Czerwone wygrały z Niemkami w czterech setach.

Składy na mecz Polska - Niemcy poznamy 22 maja 2019 na chwilę przed pierwszym gwizdkiem!

Czy Polska zakwalifikuje się na Olimpiadę?