POLSKA - KOLUMBIA 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, GOLE, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2018-06-25 12:25
POLSKA - KOLUMBIA 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, GOLE, WYNIK, KTO STRZELIŁ
Autor: Fot. Lukasz Szelag/REPORTER EAST NEWS POLSKA - KOLUMBIA 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, GOLE, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Polska - Kolumbia 24.06.2018 to emocje od pierwszej do ostatniej minuty! Jak wyglądał przebieg spotkania? Skrót meczu Polski podrzucamy na ESKA.pl

POLSKA - KOLUMBIA 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, GOLE, WYNIK, KTO STRZELIŁ, KONTROWERSJE - te wszystkie kwestie najbardziej interesują kibiców. Specjalnie dla osób, które nie mogły oglądać meczu Polska Kolumbia 24.06.2018 skrót video, jak i opis spotkania podrzucamy w tym miejscu. Polska Kolumbia 2018 w Kazaniu ogląda komplet publiczności. Znaczną większość stanowią kolumbijscy kibice. Barw biało-czerwonych będzie mniej, ale zapewne i tak to polscy kibice będą głośniejsi! 

POLSKA - KOLUMBIA 2018: WYNIK, BRAMKI

Wynik meczu: Polska 0-1 Kolumbia - po pierwszej połowie. 

Komentarze po meczu w wywiadzie dla TVP - Robert Lewandowski: - To nie jest tak, że nas nie było stać. Nie mogliśmy na ten moment nic więcej zrobić. Nie istnieliśmy w ofensywie. Jak nie masz z czego, to nie możesz niczego zrobić. Samą walką meczu na mundialu nie zrobisz.

Maciej Rybus: - Robili przewagę nie raz 2 na 1 lub 3 na 2. Było ciężko. Przez 20 minut nam się to udawało, a później nad nimi nie nadążaliśmy. Wydaje mi się, że Kolumbia jest lepsza niż Senegal. Nie nadążaliśmy za nimi i skończyło się bolesną porażką.

Zbigniew Boniek w rozmowie z Sylwią Dekiert: - Nie można mieć dzisiaj do drużyny pretensji. Kolumbia była piłkarsko lepsza. Naszej drużynie niczego nie zabrakło. Wydaje mi się, że pewien etap się zakończył. Przez 4 lata stało się dużo. Dużo osiągnęliśmy na Euro 2016, wywalczyliśmy Musimy zrobić nową drużynę podczas Ligi Narodów na Euro 2020. Musimy się zastanowić, co zrobić, by jak najszybciej odbudować naszą reprezentację. Sportem żyję 62 lata, przegrałem wiele meczów, nie możemy mieć pretensji, przeciwnik był lepszy. Było więcej jakości po stronie Kolumbii. Szybciej rozgrywali piłkę. 

Bereszyński: - Nie tak sobie to wyobrażaliśmy. Nie spodziewaliśmy się, że z Japonią zagramy o honor. Przykre. Zawiodło wiele aspektów, nie tylko dzisiaj. Kolumbia była znacznie lepsza i życzę im by zaszli jak najdalej. Indywidualnie mieli lepszych piłkarzy. Znajdziemy motywację na mecz z Japonią. Podejdziemy do niego bardzo poważnie, bo gramy w koszulce z orłem na piersi - powiedział Bereszyński w rozmowie z Sylwią Dekiert z TVP.

Kamil Grosicki: - Wszyscy jesteśmy przybici, załamani tym, co się stało. Myśleliśmy, że po dwóch meczach będziemy dalej w grze. Kolumbia była lepsza pod każdym względem i zasłużenie przegraliśmy. Z Senegalem to my przegraliśmy, a z Kolumbią nie mieliśmy nic do powiedzenia. Mieliśmy marzenia, ambicje, ale skończyło się tylko na słowach. Turniej dalej trwa. Został nam jeden mecz. Mecz o honor. Kibice już się niestety do tego przyzwyczaili. Musimy się pozbierać i w jakikolwiek sposób wymazać to co się wydarzyło w tych dwóch meczach. Nie rozmawialiśmy w szatni o tym, co się stało. Jesteśmy po prostu załamani, bo chcieliśmy coś dużego zrobić, a tylko na słowach się skończyło - w rozmowie z Sylwią Dekiert z TVP.

POLSKA - KOLUMBIA 2018: SKRÓT VIDEO

Mecz Polska Kolumbia na żywo jest elektryzującym wydarzeniem. Dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać spotkania bądź chcą przypomnieć sobie ciekawe sytuacje - skrót Polska - Kolumbia 2018 znajdziecie w tym miejscu.

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Polska 0-3 Kolumbia (40' Mina, 70' Falcao​, 75' Cuadrado) - SKRÓT

 

Rozmowa z Adamem Nawałką 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze