Polska Jennifer Lopez podbija Instagram! Sama J.LO jest nią zachwycona. Kim jest Monika Chojdak?

2020-07-13 16:00 JJ
Polska Jennifer Lopez podbija Instagram! Sama J.LO jest nią zachwycona. Kim jest Monika Chojdak?
Autor: Instagram/belikejlo

Jennifer Lopez jak na prawdziwą gwiazdę przystało ma wielu naśladowców na całym świecie. Niewielu może się jednak pochwalić poparciem swojej idolki. Wyjątkiem jest polska wokalistka - Monika Chojdak, której instagramowy profil @belikejlo zaczęła niedawno obserwować sama Jennifer Lopez! Gwiazda polubiła kilka zdjęć Moniki, a jedno z nich wyróżniła na swoim Instastory! Wygląda na to, że Monika jest jedyną Polką, którą J.Lo obserwuje na IG!

Polska Jennifer Lopez podbija Instagram! Monika Chojdak pochwaliła się ostatnio, że światowa gwiazda Jennifer Lopez zaobserwowała ją na Instagramie. Co ciekawe, kobiety do tej pory nie spotkały się na żywo. Lopez podziwia za to kreację i podobieństwo naszej rodaczki do siebie. Artystka polubiła również kilka fotek Moniki na jej profilu. Kim jest Monika Chojdak? Skąd takie uderzające podobieństwo do J.LO?

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim jest Monika Chojdak?

Monika Chojdak jest oficjalnym sobowtórem Jennifer Lopez. Swoją przygodę z muzyką zaczynała w programie „Droga do Gwiazd”. W 2004 roku została członkinią girls bandu Queens, z którym wydała dwie płyty: Made for Dancing i Radio Active. Wystąpiła w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji zdobywając w głosowaniu publiczności 2 miejsce z piosenką I Fell In Love. Kolejnym krokiem był udział w programie The Voice of Poland, gdzie śpiewając utwór Kayah - Za późno zachwyciła podczas przesłuchań w ciemno. Wystąpiła w Bitwie na Głosy pod skrzydłami Natalii Kukulskiej i dwukrotnie była jurorem w programie Śpiewajmy razem - All Together Now. W 2012 roku Monika wybrała się na koncert J.Lo w Gdańsku, aby zobaczyć na żywo swoją idolkę. Tańczyła i śpiewała pod sceną, nie spodziewając się, że jej udział w show zostanie przez kogoś zauważony. Dlatego tym większe było jej zdziwienie kiedy zobaczyła swoje zdjęcie pochodzące ze wspomnianego koncertu w książce biograficznej Jennifer Lopez True Love! Dzisiaj J.Lo zachwyca się podobieństwem i stylizacjami, które Monika Chojdak prezentuje na swoim Instagramie. Czy Panie kiedyś spotkają się osobiście? Historia wierzących mocno w swoje marzenia Polek i polskich firm pokazuje, że współpraca z gwiazdami światowego formatu jest możliwa! Przykładem jest chociażby polska marka, której ubrania noszą m.in. Justin Bieber, Miley Cirus, czy Rihanna!

Najnowsze