Polska gwiazda MMA hasa w bikini po śniegu. To prawdziwa królowa mrozu!

i

Autor: screen z Instagrama: www.instagram.com/joannajedrzejczyk/ Polska gwiazda MMA hasa w bikini po śniegu. To prawdziwa królowa mrozu!

ALE FIGURA!

Polska gwiazda MMA hasa w bikini po śniegu. To prawdziwa królowa mrozu!

2024-02-20 12:16

Zima powoli odchodzi w zapomnienie, ale najwyraźniej nie wszyscy się z tego cieszą. Topowa polska zawodniczka MMA postanowiła skorzystać z potrójnie mroźnych dni i wyjechała się ochłodzić do Finlandii. Jednym na sam widok zrobi się zimno, inni pogratulują odwagi, a jeszcze ktoś będzie pod wrażeniem formy tej gwiazdy. Do którego grona należycie Wy? Zdjęcie podrzucamy na naszej stronie!

Największe gwiazdy w Polsce robią wszystko, by przetrwać zimę. Jedni stawiają przydomowe sauny, w których będzie można się ogrzać w najbardziej zimowe dni, a inni uciekają w poszukiwaniu słońca w dalekie kraje. Marta Wierzbicka grzeje ciało na wakacjach zawsze w zimę i chętnie chwali się tym w mediach społecznościowych. Z odmiennego założenia wychodzą topowe osobowości sportu. Mariusz Pudzianowski, gdy słońce jeszcze nie wstało, budzi się i od razu rusza na trening biegowy po swoim osiedlu. Mrozu nie boi się również mistrzyni MMA z wagi piórkowej. Joanna Jędrzejczyk w bikini leczy zdrowie na śniegu, w ogromnym chłodzie. Pokazała zdjęcia z Finlandii, gdzie temperatura często spada do -40 stopni Celsjusza. JJ to naprawdę wytrwała zawodniczka!

XTB KSW Epic 2024 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Jakie walki oprócz Adamek - Khalidov?

Joanna Jędrzejczyk: Na razie nie wracam!

Gwiazda MMA hasa po śniegu - królowa mrozu

Joanna Jędrzejczyk pojawiła się w mroźnej Finlandii niedługo po tym, gdy odpoczywała przy 30-stopniowych upałach w Tajlandii. Pojawiła się tu po to, by wziąć udział w zawodach samochodowych, jeżdżąc po oblodzonym jeziorze. Celem jest przygotowanie się do udziału w wyścigu Dakar za dwa lub trzy lata. Jej finlandzka przygoda to nie tylko wyścigi i treningi. To również szlifowanie swojej odporności za sprawą krioterapii. Topowa zawodniczka polskiego MMA zrzuciła ubrania i postanowiła skorzystać z tamtejszych warunków. Uśmiech na twarzy mówi wszystko!

Radość udzieliła się także komentującym, którzy żartują, że nawet śnieg i mróz nie jest jej groźny. To tak dobra zawodniczka, że na pewno będzie się bał zrobić jej krzywdę. Fani chwalili również formę "emerytowanej" fighterki. Ona sama odpowiedziała jednak na komentarz, że ma nieco więcej kilogramów niż zazwyczaj, ale jest w stanie zrobić odpowiednią formę w trzy tygodnie.