Polska - Czarnogóra 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. East News Polska - Czarnogóra 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Polska Czarnogóra 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2017-10-09 11:50

Polska - Czarnogóra to widowisko na najwyższym poziomie! O awans na MŚ Rosja 2018 walczymy na PGE Narodowym! Jak przebiegało spotkanie? Co działo się na murawie? Kto miał najlepszą bramkową sytuację? Skrót meczu na ESKA.pl

Polska - Czarnogóra 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ w jednym miejscu dla osób, które przegapiły ostatni mecz Polski w eliminacjach MŚ Rosja 2018 lub chcą powspominać piękne sytuacje naszych reprezentantów. Mecz Polska Czarnogóra na żywo 8.10.2017 z trybun PGE Narodowego w Warszawie obejrzał komplet publiczności, czyli ok. 57,5 tys. kibiców! Radość publiczności zaczęła się od 6 minuty, kiedy to pierwszą bramkę zdobył Mączyński!

Polska - Czarnogóra 2017: WYNIK, KTO STRZELIŁ

Polska - Czarnogóra wynik meczu 4:2 (6 min. Mączyński, 16 min. Grosicki, 85 min. Lewandowski, 87 min. Stojkovic - 78 min. Mugosa). Od pierwszych minut ruszyliśmy do ataku. Piłka po wrzuceniu piłki w pole karne przez Piszczka szczęśliwie trafiła pod nogi Mączyńskiego. Drugą bramkę zawdzięczamy głównie Zielińskiemu, który rozpędzony pokonał dużą część boiska. Podał do Lewandowskiego, a ten zauważył nabiegającego Grosickiego! Piłkarze Czarnogóry w pierwszym kwadrancie pierwszej połowy stworzyli sobie trzy groźne sytuacje, jednak nie zamienili ich na gole. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to głównie nieudane akcje Polaków. W 78 minucie nasi nie przypilnowali napastnika Czarnogóry i ten popisał się celnym strzałem z przewrotki. 5 minut później strzał z dystansu i bramka na remis. Zaczęło robić się nerwowo. Nasi zaczęli naciskać i wykorzystali błąd rywali - Lewandowski - bramka. Kolejna akcja i gol samobójczy piłkarza Czarnogóry. Gramy w finałach Mistrzostw Świat w Rosji 2018!

Polska - Czarnogóra 2017: SKRÓT, BRAMKI VIDEO

Skrót meczu Polska - Czarnogóra 8 października, czyli video z goli i najgroźniejszych sytuacji aktualizujemy na bieżąco!

Polska - Czarnogóra: SKRÓT meczu 8.10.2017

Polska w Eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: GRUPA TABELA TERMINARZ. Co dalej z Polską?

Autor: brak danych

Która jest Polska w tabeli po meczu z Czarnogórą? Polska grupa w eliminacjach do MŚ 2018 i tabela to temat rozmów nie tylko najbardziej zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed meczem Polski z Czarnogórą 8.10.2017 mieliśmy pierwsze mi