Britney Spears

i

Autor: Grab/EastNews

Polska Britney Spears to... Nie uwierzycie co dzisiaj robi sobowtórka gwiazdy

2021-09-05 19:05

Britney Spears to zdecydowanie najpopularniejsza piosenkarka, którą bez wątpienia można nazwać także ikoną muzyki pop. Jak się okazuje artystka ma swoją polską sobowtórkę, która co ciekawe, kiedyś była uderzająco podobna do Britney i również zajmowała się muzyką. Jak dziś wygląda i co robi? Czy nadal przypomina amerykańską gwiazdę i daje koncerty? Będziecie w szoku!

Kim jest Britney Spears wie chyba każdy. Piosenkarka działająca w branży muzycznej od lat, ma na swoim wiele sukcesów. Nie można zapomnieć również o fanach, którzy znajdują się w każdym zakątku świata i na każdym kroku pokazują, jak bardzo ją kochają. Oczywiście jak to w przypadku gwiazd bywa, niektóre z nich mają swoje sobowtóry - w tym właśnie Britney. Co ciekawe, uderzająco podobna do artystki była kilkanaście lat temu... Maja Kraft, a właściwie to Natalia Gryczyńska. Co u niej słychać? Czy nadal przypomina amerykańską gwiazdę? Zacznijmy od początku. Maja Kraft, czyli polska Britney Spears to piosenkarka popowa. Artystka zadebiutowała w branży mając 16 lat! W 2000 roku pojawił się jej debiutancki album Moje skrzydła, na którym znalazły się propozycje, stylem przypominające twórczość Britney. To sprawiło, że Maja zaczęła być nazywana polską Britney Spears, a w dodatku była do niej uderzająco podobna z wyglądu. Świadczy o tym również zdjęcie z okładki krążka, na którym artystka wystylizowana jest na amerykańską gwiazdę.

Niestety muzyczna kariera Natalii Gryczyńskiej nie trwała zbyt długo. Piosenkarka przez chwilę prowadziła program TVP Polonia - Supermuza, jednak w 2001 roku zaprzestała całkowicie działalności muzycznej. Następnie ukończyła studia na kierunku filologia polska. Co robi dzisiaj? Czy nadal przypomina Britney?

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?

Polska Britney Spears - co u niej słychać?

Niestety muzyczna kariera Mai Kraft, czyli Natalii nie trwała zbyt długo. Piosenkarka przez chwilę prowadziła program TVP Polonia - Supermuza, jednak w 2001 roku zaprzestała całkowicie działalności muzycznej. Następnie ukończyła studia na kierunku filologia polska. Co ciekawe, od 2015 roku mieszka za oceanem, a dokładnie na Florydzie. Choć z początku za oceanem było jej bardzo ciężko. Najpierw pracowała jako kelnerka, natomiast od kilku lat działa jako agentka nieruchomości. Natalia na co dzień zajmuje się sprzedażą apartamentów i willi, a w dodatku prowadzi bardzo luksusowe życie. Co ciekawe, w 2017 roku sprzedała nieruchomość wartą ponad 22 miliony dolarów, a mowa tu o willi znanej z teledysku Rihanny - Needed Me. Jesteście ciekawi jak dziś wygląda? Będziecie w szoku! Wciąż przypomina Britney Spears!