Pole Walki - Maria Sadowska: nowy teledysk jeszcze w sierpniu. Będą odważne sceny! Mamy zdjęcia [FOTO]

2013-08-13 18:31

Nowy teledysk Marii Sadowskiej do Pole Walki jeszcze przed premierę budzi duże zainteresowanie wśród fanów nowej jurorki trzeciej edycji The Voice Of Poland. Czy wokalistka w wideo do Pole Walki wystąpi nago? Zobacz zdjęcia z planu klipu i przekonaj się sam już teraz na ESKA.pl!

Nowy teledysk Marii Sadowskiej do Pole Walki ma mieć swoją premierę jeszcze w sierpniu 2013 roku. Tej z kolei nie mogą doczekać się fani jurorki The Voice Of Poland 3. Dlaczego? Klip do Pole Walki owiany jest jedną wielką tajemnicą: wokalistka prezentując się w odważnych scenach w lesie i rzece chce poruszyć kontrowersyjny problem społeczny. Jaki? Tego jeszcze nie zdradziła podkręcając w ten sposób napięcie w oczekiwaniu na premierę teledysku do Pole Walki.

Zdjęcia do drugiego singla Marii Sadowskiej promującego jej krążek Dzień Kobiet były realizowane w Puszczy Augustowskiej. Piosenkarka wybrała to miejsce nie bez powodu. Artystka odkryła je kilka lat temu podczas podróży po naszym kraju i lubi tam wracać, kiedy jest ku temu okazja.

>>> Honey - Insomnia. Artystka nakręciła nowy teledysk. Premiera w sierpniu! [VIDEO + FOTO]

Co więcej, wideo do Pole Walki wyreżyserowała sama Maria Sadowska. Szykuje się naprawdę ciekawa, teledyskowa premiera na sierpień 2013 roku. W Eskowej galerii pierwsze zdjęcia z planu nagrania. Miłego klikania!


Zobacz poprzedni teledysk Marii Sadowskiej do Dzień Kobiet!JB

Najnowsze