Polak fotografem na ślubie Meghan i Harry'ego!

2018-05-19 13:43
Polak fotografem na ślubie Meghan i Harry'ego!
Autor: Dominic Lipinski/PA Wire/PA Images/EAST NEWS Meghan Markle i książę Harry

Polak będzie fotografował ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego! Kim jest fotograf, który uwieczni tę ważną królewską uroczystość?

Polak będzie robił zdjęcia na królewskim ślubie! Kim jest fotograf, który dostąpi zaszczytu uwiecznienia wesela Meghan Markle i księcia Harry'ego? Trzeba przyznać, że uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu jest niewątpliwie ogromnym wyróżnieniem. Kim jest Polak, który będzie robił zdjęcia podczas tej wielkiej uroczystości? To słynny fotograf wielu światowych gwiazd!

Polak fotografem na królewskim ślubie

Wesele księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! To ważne wydarzenie zaplanowane jest na 19 maja, a przygotowania do niego trwają od wielu miesięcy. Okazuje się, że bardzo ważną rolę będzie miał na nim Polak, a konkretnie polski fotograf, Alexi Lubomirski, który uwieczni ten niezwykły dzień. Alexi nie tylko ma polskie korzenie, ale także pochodzi z rodziny królewskiej, z rodu 'tych' Lubomirskich. Fotograf pracuje z największymi gwiazdami, robił zdjęcia między innymi Selenie Gomez, Julii Roberts czy Angelinie Jolie.

Wszystko o rodzinie królewskiej: Keep Calm & Listen

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gdzie oglądać na żywo w TV?

Autor: brak danych

  O ich ślubie mówi się od miesięcy! Pragną go obejrzeć miliony ludzi na całym świecie. Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak” już w sobotę, 19 maja. W Polsce to wyjątkowe wydarzenie transmitować będzie na żywo, jako jedyna be

To niezwykłe wyróżnienie dla talentu fotografa, który był również autorem zdjęć podczas sesji zaręczynowej Meghan i Harry'ego. Co więcej, jedno ze zdjęć, które podczas niej wykonał, trafiło na brytyjskie znaczki pocztowe!

Udział Alexiego w królewskim ślubie nie będzie zresztą jedynym polskim akcentem podczas tego wydarzenia. Weselny tort przygotowuje Claire Ptak, cukierniczka, która jest Brytyjką polskiego pochodzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze