Pokemon Go 3 generacja 2017 - KIEDY? LISTA, MAPY

i

Autor: fot./screen/www.youtube.com/Pokémon GO Pokemon GO

Pokemon Go 3 generacja 2017 - KIEDY? LISTA, MAPY

2017-10-21 13:32

3 generacja Pokemon GO wreszcie jest! Na ESKA.pl dowiecie się od kiedy można grać i poznacie listę nowych stworków, które pojawiły się na mapach.

Pokemon Go 3 generacja 2017 to gra, na którą czekali wszyscy fani zabawy w łapanie słynnych stworków. Po drugiej edycji wiele osób zastanawiało się kiedy będą mogli za pomocą smartfonów znajdywać na mapach i zdobywać pokemony z listy. Jak się okazuję racje mieli ci, którzy przewidywali, że stanie się to w listopadzie 2017 roku.

Taylor Swift: aplikacja dla fanów jeszcze w tym roku - jak działa? >>

Nowe pokemony na Halloween

20 października twórcy gry poinformowali o oficjalnym wprowadzeniu 3 generacji Pokemon GO. Jednocześnie wystartował halloweenowy event, który zakończyć ma się 2 listopada o godzinie 22:00. Halloweenowe wydarzenie w Pokemon Go 2017 daje nowe pokemony oraz specjalnego Pikachu w kapeluszu czarownicy. Ponadto przez kilka dni podwajana będzie liczba zdobywanych cukierków i łatwiej będzie można złapać takie okazy jak Gengar, Hunter, Ghastly, Cubone czy Misdreavus. Listę nowych stworków znajdziecie poniżej, a twórcy Pokemon GO 3 generacji zapewniają, że kolejne pojawią się na mapach wkrótce.

  • Sableye
  • Shuppet
  • Banette
  • Duskull
  • Dusclops

Telefon fidget spinner - zobacz niezwykły gadżet [VIDEO]

Autor: brak danych

To jeden z najbardziej niezwykłych gadżetów jaki zobaczycie. Powstał z połączenia telefonu i fidget spinnera! Piszemy o nim na ESKA.pl.