Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix [GŁOSOWANIE]

2020-02-03 11:20
Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=qequ2dRwTsA i z youtube.com/watch?v=4lvrCoSJZ9E Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix

Pojedynki Youtuberów na ESKA.pl, to bitwy pomiędzy fanami znanych twórców. Za naszym pośrednictwem macie szansę jeszcze bardziej docenić swojego ulubionego twórcę bądź osobę, która stworzyła kreatywną produkcję na YouTubie. W trzecim pojedynku Youtuberów bierze udział DeeJayPallaside i Muricx. Poznaj wyniki!

DeeJayPallaside i Murcix to twórcy na YouTubie, którzy zyskali szerokie grono fanów. Daniel DeeJayPallaside Pawlak tworzy poważniejszy kontent, ale również streamuje gry na swoim kanale oraz na profilu na Facebooku. Marta Murcix Błoch to dziewczyna, którą możecie znać przede wszystkim jako dziewczyna Mixera z EKIPY Friza. Daniel ma ponad półtora miliona subskrypcji, kanał Murcix jest stosunkowo nowy, ale ma ponad pół miliona obserwujących osób. W trzecim pojedynku youtuberów na ESKA.pl powalczą właśnie Ci influencerzy. Głosowanie trwa do 3 lutego, godziny 10:45. Zdecydujcie i wybierzcie swojego faworyta, bądź faworytkę.

Zobacz: Radio ESKA na YouTube

Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix - POZNAJ WYNIKI

Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix [GŁOSOWANIE]
Autor: ESKA.PL Pojedynek Youtuberów: DeeJayPallaside vs Murcix [GŁOSOWANIE]
Najnowsze