Pogrzeb Michała Wiśniewskiego - kontrowersyjne wideo oburzyło fanów

i

Autor: Fot. YouTube/ Michał Wiśniewski Pogrzeb Wiśniewskiego

Pogrzeb Michała Wiśniewskiego - kontrowersyjne wideo podzieliło fanów

2018-07-02 12:57

Michał Wiśniewski w trumnie, a nad nim jego żona i dzieci. Teledysk, który pojawił się w internecie podzielił fanów artysty. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Michał Wiśniewski w trumnie! Biały garnitur artysty poplamiony krwią i pieszy orszak żałobny podążający na cmentarz - takie sceny z pogrzebu muzyka pojawiły się w Internecie. Zobaczyć można również całą rodzinę Wiśniewskiego w tym jego dzieci pochylające się nad otwartym grobem. W jaki sposób tak kontrowersyjne wideo znalazło się w internecie? 

Beyonce i Jay-Z w Warszawie dali czadu. Nie obyło się jednak bez wpadki!

Michał Wiśniewski w trumnie - wideo podzieliło fanów

Nie ma powodu do obaw! Artysta żyje i czuje się dobrze. Pogrzeb Michała Wiśniewskiego możemy zobaczyć w teledysku do nowej piosenki zespołu Ich Troje - Czerń i Biel. Utwór i sam klip poróżniły fanów muzyka. Pod filmem, na serwisie YouTube, pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy: - Piosenka genialna tak samo jak i teledysk! -Bomba, kolejna piosenka z tej płyty super. - Trzeba w końcu zakupić krążek, bo naprawdę dobry. - Teledysk rewelacyjny z zapartym tchem czeka się, co się wydarzy za chwilę. Mega jestem pod wrażeniem. - Ktoś pisze gdzie te piosenki z jajem, a no właśnie to ta! Brawo brawo.

Pogoda na wakacje 2018: jaka będzie? [PROGNOZA DŁUGOTERMINOWA]

Niektórzy uważają jednak, że Michał Wiśniewski poruszył zbyt drażliwy temat: - Nikt nie zakpił ze śmierci w taki sposób. I to własnej. No to tylko Pan Wiśniewski potrafi. - Nasi 'artyści' tyle mają talentu, że jedynie szokując są w stanie zwrócić na siebie uwagę, by zarobić pieniążki. - Słabe. To już nie lata 90. Szkoda powrotu. Takich głosów jest jednak niewiele. Czyżby Ich Troje wróciło w wielkim stylu?

Michał Wiśniewski - o co chodzi w teledysku? 

Michał Wiśniewski zmagał się parę miesięcy temu z problemami finansowymi. Teledysk do utworu 'Czerń i Biel' to metafora tego, co przeżywał artysta. W klipie pokazana została dobrze wszystkim znana życiowa prawda - kiedy coś idzie nie tak zostają przy nas już tylko nasi najbliżsi. Teledysk możecie zobaczyć poniżej: