Pogoda na wiosnę 2016: długoterminowa prognoza pogody. Jak będzie w kwietniu i maju?

2016-04-06 11:22
Pogoda na wiosnę 2016: kwiecień, maj
Autor: fot. Bulls Pogoda na wiosnę 2016: długoterminowa prognoza pogody. Jak będzie w kwietniu i maju?

Pogoda na wiosnę 2016 w wydaniu długoterminowym, to tylko dobre informacje? Na ESKA.pl sprawdzamy dla Was jaka jest prognoza na wiosnę 2016, czyli na marzec, kwiecień i maj! Gdzie na niebie pojawi się pierwsze słońce? Sprawdźcie już teraz!

Długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2016 jest dla niektórych odpowiedzią na kilka ważnych pytań. Dlatego właśnie na ESKA.pl zdecydowaliśmy się ułatwić Wam życie i sprawdzić: jaka będzie wiosna 2016? Dzięki temu dowiecie się, kiedy najlepiej wziąć urlop, jaka będzie majówka, czy po prostu - kiedy na termometrach zobaczymy iście wysokie temperatury. Dzięki przewidywaniom synoptyków mamy dla Was dwumiesięczną prognozę i całkiem sporo słonecznych wiadomości.

>>> Zmiana czasu 2016 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Pogoda na wiosnę 2016

Wiosna 2016 to czas, kiedy wyruszamy w pierwsze weekendowe wycieczki lub odpalamy grilla wypoczywając na świeżym powietrzu. Warunkiem wszystkich wiosennych przyjemności jest pogoda. Chyba wszyscy nie mogą się doczekać wysokich temperatur! Na ESKA.pl wiemy i informujemy - już wkrótce zaczniemy ładować swoje akumulatory przy pierwszych promieniach słońca!

Pogoda na marzec 2016

 

Pogoda na kwiecień 2016

Prognoza pogody na kwiecień 2016 - będzie dużo cieplej niż w marcu! W pierwszych dziesięciu dniach miesiąca większość miast w Polsce będzie zachmurzona. Synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu, a nawet śniegu! Opady białego puchu nie będą jednak groźne, ponieważ temperatura powietrza w najwyższym momencie wyniesie 7 stopni! Nie będzie to jednak szczyt możliwości! Od 10-30 kwietnia czeka nas odczuwalne ocieplenie. Zaokienny termometr pokaże od 10-16 stopni Celsjusza! Prawda, że optymistycznie? :)  

>>> Wiosna i zmiana czasu - Pierwszy dzień wiosny, pogoda, zmiana czasu

Pogoda na maj 2016

Jaki będzie maj 2016? Prognoza pogody na maj 2016 to już 100% wiosna! Specjaliści od pogody zapowiadają, że będzie sucho, a co najważniejsze bardzo ciepło! W tym miesiącu słupek rtęci na termometrach pokaże od 14-23 stopni! Najcieplejszym miastem w Polsce będzie Wrocław. Niektórzy rozpoczną aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

>>> Nowości Muzyczne 2016: marzec. Najlepsze potencjalne hity, które mogą zdobyć listy przebojów!

 

Najnowsze