Wiosna

i

Autor: East News / MALCZEWSKI/East News

Pogoda na weekend 2-3 lutego. Wiosna zawita do Polski! Gdzie będzie ciepło?

2019-02-03 11:12

W ten weekend w naszym kraju zawita wiosna! Temperatura gwałtownie wzrośnie, a zza chmur wyjdzie również słońce. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Zima przybyła do nas w 2018 wyjątkowo wcześnie. Śnieg i mróz dają się nam mocno we znaki. W pochmurne dni fantazjujemy o wysokiej temperaturze, słońcu i plaży. Chociaż na prawdziwą wiosnę przyjdzie nam poczekać jeszcze ponad miesiąc, to już w pierwszy weekend lutego poczujemy jej przedsmak! Śnieg i mróz odpuszczą, a my cieszyć będziemy się naprawdę wysoką temperaturą!

Pogoda na weekend 2-3 lutego - wiosna w Polsce. Gdzie zawita? 

Luty nie będzie tak straszny, jak mogliśmy przypuszczać! Na kilka dni pożegnamy śnieg i mróz, a ich miejsce zajmą deszcz i wysoka temperatura. Pora wyciągnąć z szafy płaszcze i parasole, bo zapowiada się prawdziwa wiosenna aura. Szczególne powody do radości mają mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa i Katowic. 

Pogoda na weekend 2-3 lutego - gdzie będzie ciepło? 

W pierwszy weekend lutego czeka nas wszystkich przyjemna odmiana. Po kilku zimnych miesiącach temperatura gwałtownie wzrośnie w całym kraju. Najcieplej będzie we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Tam termometry wskażą aż 10 stopni. Niewiele chłodniej w Centrum - 9 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Szczecinie i na pomorzu, chociaż i tak ciągle powyżej zerwa. W Gdańsku od 3 do 5 stopni. Możliwe również opady deszczu na terenie całego kraju.