Pogoda na sierpień 2020. Sprawdź, jak ułożyć wakacyjne plany

2020-08-02 9:10 Materiał partnerski PO.
Sierpień 2020
Autor: Pixabay.com

Pogoda na sierpień 2020 już na ESKA.pl! Zobacz, jak pod względem atmosferycznym zapowiada się druga połowa tegorocznych wakacji i ułóż sobie plany na lato już teraz! Sierpień 2020 - POGODA! Jak prezentuje się długoterminowa prognoza pogody na nadciągający sierpień?

Pogoda na sierpień 2020! Jak wygląda pod względem atmosferycznym ostatni miesiąc tegorocznych wakacji? Czy będzie można organizować prawdziwe, wakacyjne rozrywki, które świetnie komponują się ze słońcem, wysoką temperaturą i bezchmurnym niebem? Może warto zaopatrzyć się w kilka dni urlopu pozwalające na maksymalne wykorzystanie ostatnich chwil trwających jeszcze wakacji? Pogoda na sierpień 2020 ma być znaczenie lepsza niż dotychczas! W ciągu całego miesiąca ma utrzymywać się wysoka temperatura, która sprawi, że w końcu poczujemy klimat prawdziwego lata. Na naszych termometrach stopnie Celsjusza powinny wahać się od 22 do 29 stopni z możliwością podwyższenia. Długoterminową prognozę pogody na sierpień 2020 dla poszczególnych miast również znajdziecie na ESKA.pl! Pogoda w sierpniu 2020 szczególnie spodoba się wszystkim miłośnikom słońca i upalnych dni, które dla niektórych osób są niesamowicie męczące. Lato rządzi się jednak swoimi prawami i czas na zimne, pochmurne dni jeszcze do nas nadejdzie. 

Pogoda na sierpień 2020 

Pogoda na sierpień 2020 zapowiada się niesamowicie wakacyjnie. Druga połowa lata w tym roku ma być znacznie cieplejsza niż w lipcu. Temperatury powyżej normy występować będą na obszarze całego kraju, z wyjątkiem Mazowsza, Podlasia i miejscami Pomorza. W tych miejscach możemy spodziewać umiarkowanej pogody. 

Jeżeli wiesz już jak zaplanować swój sierpień to sprawdź, jaką niespodziankę mamy dla Ciebie! Zgłoś się do nowej zabawy Radia Eska i Coca-Cola - jest o co walczyć! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em do loterii WYGRAJ LATO, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł otrzymać zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. Jeśli jednak wasza dwójka będzie chciała sięgnąć po więcej i odpowiecie poprawnie na zadane pytanie, zgarniecie 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. To lato jeszcze może być wygrane!

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze