Pogoda na marzec 2023 - jaki będzie początek wiosny? Czy będzie ciepło w marcu?

i

Autor: Marek BAZAK/East News Pogoda na marzec 2023 - jaki będzie początek wiosny? Czy będzie ciepło w marcu?

Pogoda na marzec 2023 - jaki będzie początek wiosny? Czy będzie ciepło w marcu?

2023-03-01 8:11

Pogoda na marzec 2023 - prognoza potrafi poprawić humor i pozytywnie nastroić na dalszą część dnia. Często to właśnie pogoda ma wpływ na nasze samopoczucie, poziom chęci oraz zmęczenia. Tym bardziej teraz, gdy po zimie każdy marzy, by doładować się ciepłymi promieniami słońca. Czy będzie ciepło w marcu 2023? Najnowsze prognozy zebraliśmy dla Was na naszej stronie!

Spis treści

  1. Pogoda na marzec 2023 - prognoza

Pogoda na marzec 2023 - jaki będzie początek wiosny? Każdy, kto ma już dość śniegu, wieczornych mrozów zastanawia się, czy będzie ciepło w marcu. Ostatnia długoterminowa prognoza pogody na marzec 2023 nie była optymistyczna pod względem temperatur. Dodatnie odczyty na termometrach sięgające 11 i 12 stopni Celsjusza mieliśmy zobaczyć dopiero pod koniec miesiąca. W nocy miały nam towarzyszyć mrozy sięgające nawet minus trzech stopni Celsjusza i w tej kwestii nic się nie zmieni, a wręcz przeciwnie. Najnowsze przewidywania europejskich ekspertów są jasne i na to, kiedy będzie ciepło 2023 musimy poczekać. Na rozpogodzenie możemy liczyć dopiero po 24 marca 2023, ale wtedy wciąż temperatury będą zostawiać sporo do życzenia. Głównie w nocy, gdy na południu naszego kraju będzie nawet pięć stopni poniżej zera. Jaka pogoda w marcu 2023

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Pogoda na marzec 2023 - prognoza

Prognoza pogody na marzec 2023 nie zostawia wątpliwości. Modele pogodowe wyraźnie wskazują, że na ocieplenie i wiosenną aurę musimy jeszcze poczekać. Początek marca 2023 pochmurny, z rozpogodzeniami w ciągu dnia. W pierwszym tygodniu miesiąca od 2 do 7 stopni Celsjusza w całej Polsce. Drugi i połowa trzeciego tygodnia miesiąca, czyli okres od 7 do 16 marca z temperaturami od 0 do 6 stopni Celsjusza oraz z przelotnymi opadami śniegu oraz deszczu ze śniegiem. W tych dniach, tylko 10 i 11 marca możecie liczyć na przejaśnienia i promienie słońca.

Słońce w Polsce pojawi się w pierwszy dzień wiosny, 21 marca. Wtedy od 4 do 9 stopni Celsjusza. Od 22 marca do końca miesiąca nie będzie padać deszcz, poczujemy wiosenne słońce, a na termometrach nawet 15 stopni Celsjusza. Najcieplejszym województwem w marcu 2023 będzie Dolny Śląsk. Do życzenia sporo pozostawiają temperatury w nocy. Po godzinie 18:00 będzie robić się ciemno i wówczas momentalnie odczujemy chłód. W nocy w najzimniejszym momencie od -1 do -10 stopni Celsjusza. Przez cały marzec 2023 temperatury w nocy będą ujemne. 

Wersow - płeć dziecka przypadkowo ujawniona?! Dziewczyna Friza powiedziała TO za szybko

Sonda
Czy czekasz na ciepłą wiosnę 2023?