Grill na majówce

i

Autor: Canva

pogoda

Pogoda na majówkę 2024 ogromnym rozczarowaniem? Znamy najnowsze prognozy pogody!

2024-04-16 12:59

Jaka będzie pogoda na majówkę? Najnowsze prognozy pogody mogą zaskoczyć. Jak wynika z najnowszych raportów pogodowych, sam koniec kwietnia ma przynieść spore zmiany. Niewykluczone, że długi weekend majowy upłynie nam pod znakiem wyższych temperatur. Nie będą to upały, ale przyjemna zmiana w porównaniu do tego, co aktualnie widzimy za oknem.

Pogoda na majówkę 2024 rozczaruje czy ucieszy? Najnowsze prognozy pogody na koniec kwietnia i początek dają nadzieję na spędzenie długiego weekendu majowego w przyjemnej atmosferze. Na upały, z jakimi mieliśmy do czynienia kilka tygodni temu nie ma co liczyć, jednak synoptycy przekazują dobre wieści i zapowiadają poprawę pogody. Po pierwszej w tym roku fali upałów, kiedy temperatury sięgnęły nawet 28 stopni, nie pozostał już ślad. Od kilku dni wskaźniki na termometrach pokazują zaledwie 10-12 stopni, a w najbliższych dniach nie widać poprawy. Eksperci, oprócz spadku temperatur, zapowiadają też opady deszczu. Na szczęście na przełomie kwietnia i maja, czyli na samym początku długiego weekendu majowego, jest szansa na realne ocieplenie. Z raportów opartych na modelach wynika, że na termometrach zagoszczą wartości przekraczające 20 stopni, a w całej Polsce będzie ciepło i słonecznie. 

Czy będą afrykańskie upały w Polsce? Jakie będzie lato 2024 i kiedy najcieplej?

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Pogoda na majówkę 2024 - będzie ciepło 

Majówka tuż, tuż, a eksperci pogodowi mają dobre wieści. Jak wynika z najnowszych raportów, na przełomie kwietnia i maja czeka nas ocieplenie. Wskaźniki na termometrach pokażą ponad 20 stopni. Na zachodzie i południu Polski nawet 23-25 stopni!

Temperatura przekroczy 20 stopni, a niebo wreszcie zacznie się rozpogadzać. Dzięki temu w majówkę możemy liczyć na jeszcze cieplejsze powietrze z dalekiego południa, rozgrzane nawet do przeszło 25 stopni na południu kraju. Znów będzie gorąco - czytamy na twojapogoda.pl.

Mamy nadzieję, że te prognozy się sprawdzą.