Pogoda na majówkę 2020 - długi weekend z opadami deszczu! [POGODA 1-3.05]

2020-05-01 12:24 PO
Majówka 2019 - ile wziąć wolnego?
Autor: fot./freeimages.com/Juliet Belasyse-Smith Majówka

Pogoda na majówkę 2020, która zbliża się wielkimi krokami może zepsuć nasze weekendowe plany! Sprawdźcie koniecznie, jak prezentuje się pogoda na długi weekend i czy warto organizować wyjazd w czasach kwarantanny. Początek maja z pewnością nie będzie należał do najcieplejszych miesięcy w tym roku!

Majówka 2020 zbliża się nieubłaganie. Mimo panującej pandemii koronawirusa w Polsce, wielu ludzi planuje wyjazd w dozwolone miejsca w celach rekreacyjnych już od 1 do 3 maja. Powstaje jednak pytanie czy warto organizować wypad na plaże, do lasu czy też na niektóre szlaki turystyczne, jeśli warunki atmosferyczne nie będą wyjątkowo atrakcyjne. Jaka pogoda przewidywana jest na długi weekend? W dobie panującego koronawirusa przyszły weekend majowy z pewnością będzie inny od pozostałych i jak się okazuje pogoda również nie będzie sprzyjać. Początek nowego miesiąca wcale nie będzie należał do najcieplejszych, wręcz nie będzie sprzyjał majówce na powietrzu. Wiosenne, promienne słońce i bezchmurne niebo raczej nie będzie towarzyszyło nam przy długim weekendzie w 2020 roku. W pierwszy dzień majówki będą występować przelotne opady deszczu, a termometr będzie pokazywał około 14 stopniu Celsjusza. Sobota niestety również upłynie z przelotnymi opadami deszczu, tak więc majówka w 2020 roku zapowiada się burzowo-deszczowa.

Pogoda na długi weekend 2020 

Pogoda na majówkę 2020 będzie pochmurna i deszczowa. Największa opady deszczu przewidziane są na północy oraz wschodzie kraju.

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?
Najnowsze