Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?

2018-05-13 15:06
Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?
Autor: fot. Andrzej Stawinski/REPORTER EAST NEWS Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?

Prognoza pogody na maj 2018 interesuje wiele osób, które liczą na dużo słońca! Jak będzie miesiąc przed latem? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

Pogoda długoterminowa maj 2018 - prognoza na cały miesiąc jest optymistyczna? Jaka pogoda w maju 2018? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują spędzić wszystkie weekendy na świeżym powietrzu lub po prostu zaplanowały sobie urlop w jednym z polskich miast. Okazuje się, że prognoza pogody na maj jest optymistyczna. Prawie codziennie będzie ciepło i słonecznie.

Pogoda długoterminowa maj 2018 - prognoza

Jaki będzie maj 2018? Długoterminowa prognoza pogody pozwoli wam zaplanować grilla, piknik, rowerową wycieczkę lub krótki urlop. W maju w Polsce średnia temperatura wyniesie 16 stopni Celsjusza. Jak informują meteorolodzy opady deszczu i burze spodziewane są po 15 dniu miesiąca. Dużo słońca i lato przyjdzie pod koniec miesiąca.

Pogoda długoterminowa maj 2018 - kiedy i gdzie najcieplej?

Pogoda w maju 2018 będzie stuprocentową zapowiedzią tegorocznego lata. Początek miesiąca ciepły, słoneczny i w większości miast Polski, bezdeszczowy. Pierwsze dwa tygodnie najcieplejsze w Warszawie, Łodzi, Olsztynie, ale szczególnie Krakowie, gdzie nawet będzie 30 stopni Celsjusza! Nieco gorzej będzie po 14 maja. Przygotujcie się na niewielkie i krótkotrwałe opady deszczu oraz burze z piorunami. Sytuacja poprawi się 24 maja. Prognoza pogody na koniec maja 2018 wyraźnie pokazuje, że będzie bezchmurnie i słonecznie. W cieniu od 18-24 stopni Celsjusza.

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Autor: brak danych

  Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza, poradnik krok po kroku. Jeżeli szukasz map burzowych, prognozy o burzach, informacji gdzie są burze - mamy dla Ciebie odpowiedzi. Kilka kliknięć i zobaczysz na mapie kiedy i gdzie będzie burza nad Polską. Poradnik burzowy

 

Najnowsze