Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?

2018-05-13 15:06
Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?
Autor: fot. Andrzej Stawinski/REPORTER EAST NEWS Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?

Prognoza pogody na maj 2018 interesuje wiele osób, które liczą na dużo słońca! Jak będzie miesiąc przed latem? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

Pogoda długoterminowa maj 2018 - prognoza na cały miesiąc jest optymistyczna? Jaka pogoda w maju 2018? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują spędzić wszystkie weekendy na świeżym powietrzu lub po prostu zaplanowały sobie urlop w jednym z polskich miast. Okazuje się, że prognoza pogody na maj jest optymistyczna. Prawie codziennie będzie ciepło i słonecznie.

Pogoda długoterminowa maj 2018 - prognoza

Jaki będzie maj 2018? Długoterminowa prognoza pogody pozwoli wam zaplanować grilla, piknik, rowerową wycieczkę lub krótki urlop. W maju w Polsce średnia temperatura wyniesie 16 stopni Celsjusza. Jak informują meteorolodzy opady deszczu i burze spodziewane są po 15 dniu miesiąca. Dużo słońca i lato przyjdzie pod koniec miesiąca.

Pogoda długoterminowa maj 2018 - kiedy i gdzie najcieplej?

Pogoda w maju 2018 będzie stuprocentową zapowiedzią tegorocznego lata. Początek miesiąca ciepły, słoneczny i w większości miast Polski, bezdeszczowy. Pierwsze dwa tygodnie najcieplejsze w Warszawie, Łodzi, Olsztynie, ale szczególnie Krakowie, gdzie nawet będzie 30 stopni Celsjusza! Nieco gorzej będzie po 14 maja. Przygotujcie się na niewielkie i krótkotrwałe opady deszczu oraz burze z piorunami. Sytuacja poprawi się 24 maja. Prognoza pogody na koniec maja 2018 wyraźnie pokazuje, że będzie bezchmurnie i słonecznie. W cieniu od 18-24 stopni Celsjusza.

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Autor: brak danych

  Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza, poradnik krok po kroku. Jeżeli szukasz map burzowych, prognozy o burzach, informacji gdzie są burze - mamy dla Ciebie odpowiedzi. Kilka kliknięć i zobaczysz na mapie kiedy i gdzie będzie burza nad Polską. Poradnik burzowy

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze