Pogoda długoterminowa lato 2018 - susze i burze w Polsce! Jaka pogoda w lipcu i sierpniu?

i

Autor: fot: Arkadiusz Ziolek/ East News Pogoda długoterminowa lato 2018 - susze i burze w Polsce! Jaka pogoda w lipcu i sierpniu?

Pogoda długoterminowa lato 2018 - susze i burze w Polsce! Jaka pogoda w lipcu i sierpniu?

2018-06-17 21:42

Jakie będzie lato 2018 w Polsce? Prognoza pogody przygotowana przez amerykańskich meteorologów jest bardzo szczegółowa. Sprawdźcie ją na ESKA.pl

Pogoda długoterminowa lato 2018 - jaka pogoda w lipcu i sierpniu w Polsce? Takie pytanie zadają sobie osoby, które planują wziąć urlop, by wypocząć w naszym kraju. Za sprawą amerykańskiej prognozy bardzo dokładnie wiemy, jaka jest przewidywana pogoda na lato 2018. Spodziewane są upały i burze z gradem. Niestety, duże niebezpieczeństwo będą stanowiły susze. W Niemczech, Czechach i właśnie w Polsce wzrośnie ryzyko pożarów.

Pogoda długoterminowa lato 2018 - amerykańska prognoza

Długoterminowa prognoza pogody na lato 2018 w Polsce może napawać nas strachem. Według amerykańskiego serwisu AccuWeather, ze względu na fakt, że praktycznie codziennie będzie słonecznie, przez nasz kraj bardzo często przejdą gwałtowne burze. Mało tego - musimy się przygotować na tornada! Suche powietrze napłynie do nas znad Morza Śródziemnego. Oprócz silnych burz spodziewane są również powodzie i mocne podmuchy wiatru. Najbardziej zagrożone jest województwo dolnośląskie, wielkopolskie i mazowieckie. Gwałtowne zjawiska atmosferyczne wystąpią również w Czechach. 

Pogoda długoterminowa lato 2018 - lipiec

Jaka pogoda w lipcu 2018? Od pierwszych dni dużo słońca, które będzie się przebijać przez białe, kłębiaste chmury. Temperatura od 21-29 stopni w Warszawie, 19-27 w Trójmieście, 21-31 stopni we Wrocławiu. Według najnowszych przewidywań serwisu AccuWeather większe opady deszczu nie są spodziewane.

Pogoda długoterminowa lato 2018 - sierpnień

Pogoda w sierpniu 2018 to jeszcze więcej słońca, a co za tym idzie jeszcze wyższe temperatury. Od 23-29 stopni w Warszawie, 22-30 w Krakowie, 20-28 w Trójmieście i od 23-32 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Zapowiadane burze i opady deszczu spodziewane są zarówno w lipcu, jak i w sierpniu wieczorami!

Lato 2018: tylko miesiąc kąpieli. Surowe prawo popsuje wakacje?

Autor: brak danych

  Lato 2018: tylko miesiąc kąpieli - takie zasady przewiduje nowe, surowe prawo wodne. Wchodzi w życie już niedługi, a mieszkańcy naszego kraju będą się musieli z nim pogodzić w wielu miejscach, gdzie zwykle przychodzili się kąpać w upalne dni. Nowe przepisy mogą więc pop

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE