Pogoda długoterminowa 2018 - ciepło do października! Zaskakująca prognoza

2018-08-15 16:35
Pogoda długoterminowa 2018 - upał do października! Szokująca prognoza
Autor: Fot. Pawel Oleszczuk/ East News

Jaka jest prognoza pogody na najbliższe tygodnie? Meteorolodzy ostrzegają przed długotrwającą falą upałów! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Pogoda długoterminowa 2018 - jaka prognoza w Polsce? Wysokie temperatury, powyżej średniej do której się przyzwyczailiśmy, mają się utrzymać jeszcze przez kilka tygodni. Ucieszy to na pewno wszystkich zwolenników słońca i pięknej pogody. Co najważniejsze we wrześniu w naszym kraju spodziewana jest temperatura od 16-26 stopni Celsjusza!

Super burza nad Polską. Ma 350 km średnicy! Które województwa są zagrożone?

Pogoda długoterminowa 2018 - prognoza w Polsce

Prognoza pogody dla Polski na najbliższe tygodnie jest bardzo obiecująca. Sierpień upłynie nam pod znakiem rekordowych temperatur. Na początku miesiąca, a dokładniej w pierwszych dwóch tygodniach, zobaczymy na termometrach od 24-36 stopni. Drugi i trzeci tydzień w całym kraju pogodny z temperaturą od 23-30 stopni Celsjusza. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na 9 sierpnia 2018 roku, w sierpniu nie są spodziewane opady deszczu! 

Wrzesień to również dużo słońca, ale niestety też sporo chmur na niebie. Od 16 Ciepło utrzyma się przez cały wrzesień, ale całkiem możliwe, że w niektóre dni spadnie przelotny deszcz. 

Temperatura wody w Bałtyku - jak ciepłe jest dziś morze?

Serwis BBC, powołując się na Met Office, podało, że temperatura w Wielkiej Brytanii będzie wyższa, niż wszyscy się na przestrzeni ostatnich lat do tego przyzwyczaili. Będzie cieplej o 2 stopnie powyżej średniej temperatury panującej zazwyczaj w tym czasie. Analiza, jaką dokonał Met Office, czyli narodowy serwis meteorologiczny Wielkiej Brytanii, sugeruje, że jesienią wrócą ciepłe i suche warunki atmosferyczne. Lato 2018 będzie więc wyjątkowo długie!

Progonza pogody - nie daj się zaskoczyć!

Bądź na bieżąco z prognozą pogody - kliknij w grafikę i sprawdź, jak ubrać się szkoły bądź pracy.

Najnowsze