Suntago

i

Autor: Materiały prasowe

KONKURS

Poczuj wakacyjny vibe z Radiem ESKA i Suntago. Do wygrania bilety do największego zadaszonego parku wodnego w Europie!

2024-05-22 9:35 Materiał sponsorowany

Jak poczuć klimat lata bez konieczności bookowania egzotycznych wakacji? Odpowiedzią jest Suntago – imponujących rozmiarów park wodny zlokalizowany pod Warszawą. Tu tropikalny klimat 32 stopni Celsjusza trwa przez cały rok, a teraz dodatkowo biorąc udział w konkursie „Popłyń z ESKĄ W Suntago” możesz zgarnąć bilety na pobyt w tym wyjątkowym miejscu.

Niezmiennie wysoka temperatura, egzotyczna roślinność – prawdziwe palmy, kilkadziesiąt basenów, tematyczne sauny , strefa Relax z Wellness & SPA (wyłącznie dla Gości powyżej 16 roku życia), bary w wodzie i restauracje, a do tego niezapomniane imprezy przy najlepszych dźwiękach. Brzmi jak opis wakacji all inclusive, ale w rzeczywistości taką moc atrakcji możesz sobie zafundować bez konieczności brania urlopu i organizowania dalekich wojaży. Suntago to mieszczący się zaledwie 30 min. drogi od stolicy park wodny, w którym poczujesz się jak w luksusowym kurorcie. Na gości czeka cała masa atrakcji, które docenią zarówno miłośnicy dobrej zabawy, jak i osoby spragnione błogiego relaksu.

Brzmi zachęcająco? Ty też możesz rzucić się w wir wodnych szaleństw i odpocząć nad brzegiem basenu, w cieniu tropikalnych palm. Weź udział w konkursie „Popłyń z ESKĄ W Suntago” – do wygrania bilety, które upoważniają do wstępu do wszystkich stref parku wodnego Suntago.

Egzotyczny raj. Jakie atrakcje oferuje park wodny Suntago?

Suntago to największy w Europie zadaszony park wodny zlokalizowany jest w miejscowości Wręcza, zaledwie pół godziny drogi od Warszawy. Wnętrze kompleksu przypomina egzotyczny raj – przestrzeń wokół zbiorników wypełniają tropikalne rośliny, a temperatura w pomieszczeniu wynosi 32 stopnie – bez względu na porę roku i pogodę za oknem. Na ten wyjątkowy klimat wpływa między innymi energia cieplna, wydobywana ze studni termalnej 1750 m pod powierzchnią ziemi.

Suntago to cała masa wodnych atrakcji. Do dyspozycji gości jest aż 18 basenów, 35 zjeżdżalni, tematyczne sauny, wodne place zabaw, maszyna Surf-Air, a także strefa Relax z Wellness & SPA. Po całym aktywnym dniu można zjeść smaczny posiłek w jednej z gastronomii znajdujących się na terenie obiektu.

Teraz, odwiedzając Suntago w każdą sobotę w  maju oraz w pierwszą sobotę czerwca możesz liczyć na dodatkowe atrakcje i konkursy z super nagrodami! To właśnie wtedy w Suntago, w strefie Jamango znajdziesz specjalną strefę ESKA In The Sun, w której nie może zabraknąć Ciebie 😊 Pamiętaj, że w najbliższe soboty 25.05 oraz 1.06 możesz wygrać rower w strefie Eska in The Sun w Suntago! Przyjdź i przekonaj się jakie to proste!

„Popłyń z ESKĄ W Suntago”. Jak wziąć udział w konkursie?

Marzysz o tym, by poczuć klimat gorącego lata już teraz, a do urlopu zostało jeszcze klika tygodni? Pobyt w Suntago to wymarzony przedsmak wakacji i świetny sposób na relaks oraz doskonałą zabawę. Imponujący kompleks wodny do złudzenia przypomina egzotyczny kurort – wśród palm, basenów i term zapomnisz o codzienności i poczujesz się jak na tropikalnej wyspie.

Wejdź na https://poplyn.eska.pl/ i weź udział w konkursie „Popłyń z ESKĄ W Suntago”, a bilety do podwarszawskiego parku wodnego mogą być Twoje. Laureaci otrzymają także 500 zł na dojazd na miejsce. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: „Na punkcie czego odbija Ci palma?”. W kolejnym etapie zadzwonimy do Ciebie żeby dowiedzieć się, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zgarnąć bilety na wyjątkowy pobyt w Suntago. Zabawa potrwa tylko do 31 maja 2024. Nie zwlekaj i wyślij nam swoją odpowiedź, a może to właśnie Ty spędzisz niezapomniany czas w miejscu, gdzie lato trwa cały rok!