Poczciwy Krzychu: kim jest nowy Youtuber? Kiedy premierowe filmy na kanale?

2020-01-05 19:39
Poczciwy Krzychu: kim jest nowy Youtuber? Kiedy premierowe filmy na kanale?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=31EI4OUwwwk Poczciwy Krzychu: kim jest nowy Youtuber? Kiedy premierowe filmy na kanale?

Poczciwy Krzychu to nowy Youtuber, który swój kanał założył na początku 2020 roku. Influencer bardzo szybko zyskał ogromne grono fanów. Kim jest nowy Youtuber? Kiedy będzie można oglądać premierowe filmy na jego kanale?

W serwisie YouTube bardzo wiele młodych osób próbuje swoich sił, aby zyskać popularność dzięki tworzeniu kontentu wideo. Nie wszystkim udaje się jednak stworzyć na tyle ciekawą treść, aby przyciągnąć rzeszę widzów. Warto przypomnieć, że najpopularniejszymi Youtuberami aktualnie są: Abstrachuje, Friz, Blowek, Rezigiusz, Naruciak, Stuu czy Wersow. Czy do tego grona dołączy również nowym influencer, który zaczyna swoją przygodę z Youtubem? Kim jest Poczciwy Krzychu? Wszystkie szczegóły znajdziecie  poniżej.

Poczciwy Krzychu: kim jest nowy Youtuber?

Poczciwy Krzychu to tak naprawdę Kamil Chwastek, który urodził się 31 lipca 1994 roku. Pierwszą styczność z Youtubem miał 30 października 2018 roku, kiedy to w filmie UFO ROZBIŁO SIĘ POD KRAKOWEM - REPORTAŻ! zadebiutował jako Krzysiek który za figurką w lewo mieszka. Jest członkiem Ekipy Friza i wraz z pozostałymi członkami mieszka w Domu Ekipy pod Krakowem. Poczciwy Krzychu jest wielkim fanem motoryzacji i uwielbia majsterkować przy samochodach. Na lewym przedramieniu ma tatuaż: skrzyżowane tłoki w sercu z łańcucha rozrządu. Chwastek jest również sportowcem. Był piłkarzem. Uwielbia robić salta i fikołki. Jest bardzo odważny i wytrwały. Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej.

Poczciwy Krzychu: kiedy premierowe odcinki na kanale?

Kanał Poczciwego Krzycha, ma już ponad 250 tysięcy subskrypcji (stan na 3.01.2020). Premierowe odcinki możecie oglądać w każdą sobotę o godzinie 16:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze