Beyonce

i

Autor: Invision/Invision/East News

Płyty 2022 - Beyonce, Lady Gaga, Camila Cabello. Najbardziej wyczekiwane albumy 2022 roku

2021-12-30 13:42

2022 rok nadchodzi i wszyscy się zastanawiają, czym nas zaskoczy. Rozmyślają nad tym również fani muzyki. 2021 przyniósł nam płyty od takich gwiazd jak Adele, Billie Eilish, Olivia Rodrigo czy Taylor Swift. Jaki będzie kolejny rok? Okazuje się, że można oczekiwać nowości od wielkich gwiazd! Sprawdź, jakie płyty mają pojawić się już wkrótce.

Płyty 2022 - Beyonce, Lady Gaga, Camila Cabello. Najbardziej wyczekiwane albumy 2022 roku. Fani muzyki już wyczekują oficjalnych informacji na temat premier w 2022 roku. Wiadomo już, że będzie ciekawie, a poprzeczka została postawiona wysoko, ponieważ 2021 rok był bogaty i różnorodny w światowym przemyśle popowym. Najchętniej sprzedającą płytą okazała się Sour debiutantki Olivii Rodrigo. Wysoko uplasowały się też takie albumy jak Justice Justina Biebera, Planet Her Dojy Cat czy 30 Adele, która powróciła po 6 latach przerwy. Co wiadomo o nowościach w 2022 roku? Sprawdź niżej.

Adele powróciła z Easy On Me. Warto było czekać 6 lat? Reakcje internautów

Beyonce

To ma być największa premiera muzyczna 2022! Beyonce ma powrócić z nowym albumem muzycznym w pierwszej połowie roku. Informacja ta została potwierdzona przez szefa jej wytwórni Sony Music. Cały przemysł muzyczny oraz dziennikarze z całego świata wyczekują jej nowego projektu, tym bardziej, że jej ostatnia płyta uznawana jest za jeden z najlepszych albumów w historii. Lemonade ukazało się w 2016 roku, a od tamtej pory Beyonce wydała jedynie piosenki w duecie z mężem oraz soundtracki filmowe. Czym zaskoczy w 2022? Przekonamy się wkrótce.

Basia Kurdej-Szatan jako Beyonce! TEN WYSTĘP TO SZTOS!

Camila Cabello

Fani gwiazdy znanej z takich hitów jak Señorita czy Havana mają powody do radości. Wiadomo, że Camila Cabello powróci w 2022 roku z nową płytą zatytułowaną La Familia. Pierwsza piosenka jest już znana - to jej ostatni singiel Don't Go Yet. Wiadomo, że nowy krążek ma nawiązywać do latynoskich korzeni Camilii. Nie zabraknie duetów z latynoskimi gwiazdami. Będzie to także pierwsza płyta po rozstaniu z Shawnem Mendesem.

Cardi B

Są tutaj fani kobiecego rapu? Cardi B zapowiedziała premierę albumu, który początkowo miał się ukazać w 2021 roku. Raperka po urodzeniu dziecka szykuje się do wielkiej premiery jej drugiego albumu studyjnego. Jej debiutancki krążek był wielkim hitem i zdobył nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy album rapowy. Z nowego wydania znamy już dwie piosenki - Up oraz hitowe WAP w duecie z Megan Thee Stallion. Nie ma wątpliwości, że płyta okaże się sukcesem.

Kendrick Lamar

Zostając przy rapie warto wspomnieć o Kendricku Lamarze. Amerykanin przez wiele osób uważany jest za nowego króla hip hopu. Jego ostatnie płyty To Pimp A Butterfly, Damn oraz soundtrack do filmu Czarna Pantera cieszyły się wielkim zainteresowaniem oraz bardzo pozytywnymi recenzjami. Czy Kendrick będzie w stanie utrzymać swoją pozycję dzięki nowej płycie? Przekonamy się w 2022 roku.

Lady Gaga

W przypadku Lady Gagi wiadomo najmniej, ponieważ nowa płyta w 2022 to zaledwie domysły jej fanów. Jeżeli wyda swoją siódmą płytę solową, zapewne stanie się to pod koniec roku. Niektórzy uważają też, że zaczeka aż do 2023. Wiadomo jednak, że Gaga wróci na scenę, ponieważ premierę ma mieć jej piosenka do filmu Top Gun: Maverick. Czy powtórzy sukces Shallow?